Yılport Samsunspor Arda Turan'ı kadrosuna mı katıyor?

Spor Toto 1.Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor'da Arda Turan ile başkan Yüksel Yıldırım'ın bir arada fotoğraf çekilmesi gündeme bomba gibi düştü. Yılport Samsunspor Arda Turan'ı kadrosuna mı katıyor?

Yılport Samsunspor Arda Turan'ı kadrosuna mı katıyor?

Yılport Samsunspor Arda Turan'ı kadrosuna mı katıyor? Spor Toto 1.Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor'da Arda Turan ile başkan Yüksel Yıldırım'ın bir arada fotoğraf çekilmesi gündeme bomba gibi düştü. Galatasaray ile sözleşmesi sona eren Arda Turan'ın gelecek sezon hangi takımda forma giyeceği merak edilirken futbolu bırakması gündemde ki konular arasında yer ediniyordu.

Yılport Samsunspor’un Başkanı Yüksel Yıldırım, Milli Takım ve Galatasaray’ın efsane futbolcusu Arda Turan ile bir araya geldi. Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez ve efsane futbolcu Arda Turan ile akşam saatlerinde bir arada. Öte yandan Yılport Samsunspor’da forvet ve sağ bek transferini bu hafta içerisinde tamamlayıp her iki transferide kamuoyuyla paylaşılması bekleniyor.

Yılport Samsunspor başkanı Yüksel Yıldırım ile Arda Turan'ın bir araya gelmesi transfer iddialarını güçlendirirken bu gelişmelerin gerçek olup olmadığı merak edilmeye başlandı. Gelişmeler Samsun medyasına bomba gibi düşerken neler olacağı ise büyük merak konusu oldu. Galatasaray'da gelecek sezon için bir tasarruf bulunmayan Arda Turan'ın seneye Yılport Samsunspor'da oynayacak mı merak edilen konular arasında ki yerini edindi.

Yılport Samsunspor Arda Turan'ı kadrosuna mı katıyor?

Arda Turan Samsunspor iddiaları doğru mu

Spor magazinin de Arda Turan ile Yüksel Yıldırım'ın bir arada fotoğraf vermesi transfer iddialarını gündeme getirirken detayların gerçek olup olmadığı merak edilmişti. Edinilen bilgilere göre ise Arda Turan'ın Yılport Samsunspor iddialarının doğru olmadığı dost buluşması olarak bilindiği söyleniyor.

Görüşmede ayrıca Bandırmaspor başkanı Onur Göçmez'in de yer aldığı iletilirken transfer iddialarının gerçek dışı olduğu söyleniyor.