Yerli Beverly Hills (Gelecek Uzun Sürer) dizisi 0210 Luke Perry'si kim oldu?

Yurt dışında izlenme rekorları kıran dizilerden birisi olan Beverly Hills dizisinin Türkiye uyarlaması çekiliyor. Yerli Beverly Hills (Gelecek Uzun Sürer) dizisi 0210 Luke Perry'si kim oldu?

Yerli Beverly Hills (Gelecek Uzun Sürer) dizisi 0210 Luke Perry'si kim oldu?

Yerli Beverly Hills (Gelecek Uzun Sürer) dizisi 0210 Luke Perry'si kim oldu? Yurt dışında izlenme rekorları kıran dizilerden birisi olan Beverly Hills dizisinin Türkiye uyarlaması çekiliyor.Gündeme düştüğü andan itibaren büyük bir merakla beklenen projeler arasında yer alan Gelecek Uzun Sürr dizisi Fox Tv ekranları için çekilecek. Proje Ay Yapım'a ait. Beverly Hills, 90210 kadrosu için yeni bomba isimler gündeme gelmeye devam ediyor. Proje için çok önemli gelişmeler yaşanırken dizinin kadrosuna ise Kuş Uçuşu ile büyük ses getiren Deniz Yorulmaz'er yöneteceği söylendi.

Gelecek Uzun Sürer dizisinin senaryosunu ise Damla Serim'in yazdığı söylenirken dizi için oyuncu kadrosu da netleşiyor. Buna göre ise Mert Yazıcıoğlu, Aslıhan Malbora, Hafsanur Sancaktutan ve Necip Memili kadroya katıldı. Dizi ile ilgili geçmişte ülkemizde "Evimiz Hollywood" dizisinde yayınlanan projenin en merak edilenleri arasında ise Luke Perry karakterinin hayat verdiği Dylan McKay'ı kimin canlandıracağı idi. Bu gelişmeler gündemde yer alan gazeteci Birsen Altuntaş detayları kamuoyu ile paylaştı.

Beverly Hills 90210'nun yerli Dylan'ı belli oldu

Ay Yapım imzalı Gelecek Uzun Sürer dizisi yakında Fox Tv ekranlarında başlayacak. Yerli Beverly Hills 90210 olarak bilinen dizi için ise yabancı uyarlamasında çok beğenilen Dylan karakterini kimin canlandıracağı merak ediliyordu. Yapılan çalışmalar sonrasında ise yapım ekibi Aytaç Şaşmaz ile anlaşma sağladı ve oyuncu da kadroya katıldı. Birçok diziden teklifler alan Aytaç Şaşmaz, Ay Yapım ile anlaşma sağladığını resmen duyurdu.

Aytaç Şaşmaz'ın dizide Evren rolüne hayat vereceği öğrenilirken yakışıklı oyuncu geçtiğimiz aylarda 24 yaşın girmişti. Aytaç Şaşmaz'ın geçtiğimiz sezon Baht Oyunu dizisinde sevgili olduğu Cemre Baysel ile birliktelikleri ise çok konuşuluyor.

Aytaç Şaşmaz kimdir?

Aytaç Şaşmaz, 5 Ağustos 1994 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Oyuncu İsmail Ege Şaşmaz'ın kardeşidir. Oyunculuk eğitimi alan Aytaç Şaşmaz, ilk oyunculuk deneyimini 2017 yılında, başrolünde Tolga Sarıtaş ve Afra Saraçoğlu'nun yer aldığı Kötü Çocuk isimli sinema filmi ile yaşamıştır.

  • Doğum tarihi: 4 Ağustos 1998
  • Kaç yaşında. 24 yaşında
  • Nereli: Manisa
  • Boy: 1,8 m