Yeni trend esprili gizli yazılı baskılı tişörtler! Gizli yazılı hanımcı t-shirt gündem oldu, nereden yaptırılıyor?

Sosyal medyada son ayların popüler ürünleri arasında yer alan esprili gizli yazı baskılı tişörtler çok konuşulmaya başlandı. Yeni trend esprili gizli yazılı baskılı tişörtler! Gizli yazılı hanımcı t-shirt gündem oldu, nereden yaptırılıyor?

Yeni trend esprili gizli yazılı baskılı tişörtler! Gizli yazılı hanımcı t-shirt gündem oldu, nereden yaptırılıyor?

Yeni trend esprili gizli yazılı baskılı tişörtler! Gizli yazılı hanımcı t-shirt gündem oldu, nereden yaptırılıyor? Sosyal medyada son ayların popüler ürünleri arasında yer alan esprili gizli yazı baskılı tişörtler çok konuşulmaya başlandı. Instagram ve TikTok'da son yıllarda popüler olan ürünler arasında yer alan gizli yazılı baskılı tişörtler herkes tarafından araştırılmaya başladı. Vatandaşların araştırdığı fakat bir türlü bulamadığı bu ürünler güncel trendliğini koruyor.

Kişiler tarafından gelen talepler doğrultusunda birçok e-ticaret sitesi bu ürünlerin üretimleri için kolları sıvadı. Hanımcı gibi birçok yazının yazıldığı bu ürünlerde ilk etapta düz baskıda herhangi bir şey belli olmazken tişört katlanarak esprili yazılar ortaya çıkıyor. Tişörtü yaptıranlar tarafından gelen paylaşımlar sonrasında milyonlarca kişi ürün araştırmasına başladı. Yapılan araştırmalar sonrasında ise tişört ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaşamayan kişiler internette araştırmalara başladı. İşte sosyal medyada viral olan o video..

Yeni trend esprili gizli yazılı baskılı tişörtler! Gizli yazılı hanımcı t-shirt gündem oldu, nereden yaptırılıyor?

İşte Instagram ve TikTok'da popüler olan o tişört görüntüsü.. Tişörtte yabancı farklı içerikler yazarken tişört katlandığında ise esprili yazılar ortaya çıkıyor. Vatandaşlar tarafından yoğun istek gelen bu tişörtlerin satıcısı aranırken internette birçok platform yer alıyor. Boş bir renkte ki düz baskılı tişörtede uygulanan bu baskı metotları ile birlikte son dönemlerin en popüler ürünleri arasında ki yerini aldı.

Hanımcı tişörtünün videosu sosyal medyada bir anda en çok konuşulanlara girdi. Tişörtü katlamadan önce düz yabancı bir yazı yazan tişört katlanması ile birlikte Türkçe karakterler ile "Hanımcı" kelimesi ortaya çıkıyor. Bir anda gündeme düşen bu tişörtler kısa süre içerisinde herkes tarafından araştırılmaya başlandı.

Esprili gizli yazı baskılı tişörtlere olan ilgi artmaya devam ediyor. İlginin artması ile birlikte satışa başlayan bu ürünlerde tişörtte istediğiniz kelimeleri yazdırabiliyorsunuz. Yaşanan bu gelişmeler sonrasında ise vatandaşlar araştırmalarını sürdürüyor.