Yeni müşteriyseniz hesaplarınızı kontrol edin! TEB'e gelene 5.000 TL!

Pek çok banka tarafından yeni müşterilere özel olarak geliştirilen destek ödemelerine bir yenisi daha eklendi. TEB'in bu yeni paketi çok dikkat çekti... TEB'e yani gelen müşterilere 5 bin TL ödeme resmen duyuruldu...

Yeni müşteriyseniz hesaplarınızı kontrol edin! TEB'e gelene 5.000 TL!

Pek çok devlet bankası ve özel banka yeni gelen müşterileri için özel paketler geliştiriyor. Özellikle yaz aylarının gelişi ile birlikte çok sayıda banka yeni gelen müşterileri için kampanyalarını duyurmaya başladı. Temmuz ayı içerisinde pek çok banka, yeni müşteri olan kişiler için özel paketlerini duyurdu. Ancak bu destek ödemelerinin arasında bazı bankaların oluşturduğu kampanyalar dikkat çekti.

Özellikle, Türkiye Ekonomi Bankası TEB tarafından oluşturulan yeni kampanya ile yeni gelen müşterilere 5 bin TL ödeme yapılacağı duyuruldu.

Türkiye Ekonomi Bankası açılımı ile de bilinen TEB, duyurduğu pek çok kampanya ve destek ödemesi ile dikkat çekse de en son duyurulan destek paketi dikkat çekti. Türkiye Ekonomi Bankası, TEB duyurduğu bu yeni 5 bin TL'lik destek ödemesini bankanın yeni müşterisi olan kişiler için geliştirdiğini açıkladı. Banka tarafından duyurulan bu yeni kredi kampanyası ile TEB'e yeni katılan müşterilere "Hoş Geldin Faizli Kredi" adı altında cazip bir kredi desteği sunuluyor.

TEB'in hazırlamış olduğu bu kredi kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerin mobil bankacılık ya da internet bankacılığından başvuru yapması ise yeterli oluyor. 5 bin TL tutarındaki bu hoşgeldin kredi kampanyasının kapsamında vatandaşlara kolay ödeme imkanları ve uzun süreli vade seçenekleri sunuluyor.

TEB Hoş Geldin Kredi Koşulları Temmuz 2022

  • Kredi Tutarı: 5 Bin TL
  • Vade Süresi: 12 Ay
  • Faiz Oranı: %1,95
  • Toplam Faiz: 827,14 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: %34,81
  • Tahsis Ücreti: 25,00 TL
  • Aylık Taksit Tutarı: 485,59 TL
  • Toplam Ödeme: 5.852,08 TL

Yeni müşteriyseniz hesaplarınızı kontrol edin! TEB'e gelene 5.000 TL!

TEB Hoş Geldin Kredi Şartları

TEB tarafından sunulan bu kredi kampanyası kapsamından faydalanmak isteyen müşterilerden genel şartlar talep ediliyor.

Sicil taramasında temiz çıkmak, aylık düzenli bir gelire sahip olmak, bankalar ile iyi bir geçmişe sahip olmak gibi genel şartların talep edildiği kredi kampanyasına başvuru yapan yeni TEB müşterilerinin talep ettikleri tutar onaylanmasının ardından dakikalar içerisinde hesaplarına yatırılıyor.