Yapı Kredi Duyurdu! 10 Yaşa Kadar Taşıtlar İçin Büyük Kolaylık! İster 0 İster 2.El Araç Almanın Kolay Yolu!

Yapı Kredi Bankası bireysel ve ticari taşıt kredilerinde en cazip oranları duyurdu. 0 veya 2. el araç almak isteyenler için büyük ayrıcalıklar…

Yapı Kredi Duyurdu! 10 Yaşa Kadar Taşıtlar İçin Büyük Kolaylık! İster 0 İster 2.El Araç Almanın Kolay Yolu!

Taşıt kredilerinde avantajlı oranlar sunan Yapı Kredi Bankası düşük faiz oranları ile herkesi araç sahibi yapmaya hazırlanıyor. 0 km veya 2. el otomobil satın almak isteyenlere özel ister bireysel ister ticari otomobiller için uygun oranlar sunuluyor.

Yapı Kredi Bankası ayrıca çeşitli araç firmalarında uygulanan en uygun taşıt kredisi kampanyaları ile daha düşük faizlerle taşıt kredisi sağlamaktadır. Kefilsiz ve kolay ekspertiz süreci sonunda hayalini kurduğu araca kavuşmak isteyenler için uygun geri ödeme seçenekleriyle taşıt kredisi tahsis edilmektedir.

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Avantajlı oranlar ile taşıt kredisi kullanarak hayaldeki araca sahip olmak isteyenler yüzde 1,99’dan başlayan faiz oranları ile finansman seçeneklerinden yararlanabilmektedir. Yapı Kredi taşıt kredisi kapsamında 48 aya varan vade seçenekleri ile sunulacak krediler için ayrıca uygun geri ödeme seçeneklerine de yer verilmektedir.

Anlaşmalı otomobil markaları üzerinden yapılacak otomobil satın alımlarında geçerli daha düşük faiz oranları ise vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Otomotiv sektöründe yaşanan fiyat artışları nedeniyle araç alma hayallerini ertelemek zorunda kalan çok sayıda vatandaş, uygun taşıt kredileriyle hayallerine kavuşacak.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Kaç Yaşa Kadar?

Yapı Kredi Bankası aracılığıyla ikinci el araç satın almak isteyenlere özel düşük faiz oranları ve 10 yaşına kadar tüm araçlarda geçerli finansman seçenekleri sunulmaktadır. Ticari veya bireysel taşıt kredilerinde ikinci el araç kredisinden yararlanmak isteyenler yüzde 1,99’dan başlayan faiz oranlarından rahatça yararlanabilecek.

Kefilsiz ve uygun geri ödeme seçenekleriyle ikinci el 10 yaşına kadar araçlar için geçerli kredi, cazip oranları ile dikkat çekmeye devam ediyor. 2022 yılında araç sahibi olmak isteyenler için birbirinden avantajlı finansman seçeneklerini bir arada sunan Yapı Kredi, değeri 120 bin TL’ye kadar olan araçlarda yüzde 80’ine kadar finansman kullandırmaktadır.