Yapı Kredi Bankası 2500 TL Promosyon Yatıracak! İşte Detaylar

Emekli maaşları için Temmuz ayında yapılan zamdan sonra bir müjde daha geldi. Emekli maaşı alan kişiler geç kalmadan siz de başvurunuzu yapın. Bankadan promosyonlara ilave olarak 2500 liraya kadar ödeme alma imkânı olacak. Aldığınız ödemeleri istediğiniz şekilde harcama imkânınız da var. İşte haberin detayları...

Yapı Kredi Bankası 2500 TL Promosyon Yatıracak! İşte Detaylar

Yapı Kredi bankasının Emekli Referans Kampanyası ile siz de emekli olmuş olan yakınlarınız için referans olarak emekli maaşlarının bu bankaya taşınmasını sağlayabilirsiniz. Bu durumda onlar emekli promosyonu alabilme hakkı kazanırken siz de 2.500 TL’ye varan ödül para kazanma imkanı bulabilirsiniz. Ödemeler en hızlı şekilde yatırılacak.

Promosyonun haricinde diğer ek ödemelerine başvurmak için Temmuz ayının sonuna kadar vaktiniz bulunuyor. 31 Temmuz Tarihine kadar yapacağınız başvuruların ardından kampanya koşullarını eksiksiz şekilde sağlayıp, 2 bin 500 TL’ye kadar olan ek ödemenizi alma hakkı kazanabilirsiniz. Kampanyanın koşulları birçok kişi tarafından merak ediliyor.

Yapı Kredi Promosyon Kampanyasının Detayları

Kampanya ile ilgili olan tüm detaylar ve kampanya koşulları, Yapı Kredi’nin internet sitesi üzerinden net bir şekilde açıklandı. Yapı Kredi Bankası müşterisi olanlar ve SGK (SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) maaşı alma hakkı olan emekli bir kişi için referans olarak kampanyaya katılım sağlayabilirler.

Referans olarak gösterilen müşterilerin Yapı Kredi Şubeleri, Müşteri İletişim Merkezi üzerinden almış oldukları kodları referans gösterecekleri olan emekli tanıdıkları ile paylaşmaları kampanyanın en önemli koşulları arasında yer alır. Referansı olunan her emeklinin başvurusunun yapıldığı esnada kodu girmeleri gerekir.

Her Müşteri Bir Referans Gösterebilir

Emekli olan müşterinin referans kampanyasına katılımının başarılı olması için promosyon taahhüdü ile kod girişinin mutlaka yapılması gerekir. Tek bir referans sadece emekli bir kişiyi gösterebilir. Yani herkesin tek bir hakkı vardır.

Yapı Kredi Bankası 2500 TL Promosyon Yatıracak! İşte Detaylar

Referans veren müşteriye gelen kod sadece bir emekli tarafından kullanılma hakkına sahiptir. Bir müşteri en çok 10 kişiye referans olarak kampanyaya başvuru yapılabilir. Yapı Kredi Bankası müşterileri referans oldukları müşterilerden SGK ( SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşımaya karar veren her bir emekli için 250 TL, genel Olarak toplamda ise 2500 TL kazanabilir.

Yapı Kredi Bankası Tüm Detayları İnternet Sitesi Üzerinden Açıkladı

Bilindiği üzere Temmuz ayı itibari ile emekli maaşlarına zam geldi. Emekli maaşlarına zam gelmesi iletişim birlikte birçok banka da kampanya yapmaya başladı. Son olarak Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu kampanyayı müşterileri için duyurdu. Yoğun ilgisi gösterilen bu haberin detayları ise birçok kişi tarafından araştırılmaya devam ediyor. Yapı Kredi Bankası’nın yapmış olduğu duyuruya göre Yapı Kredi Bankası müşterisi olup, emekli olan bir kişiye referans olup, maaşını bankaya taşımasına vesile olan kişilere ödeme yapılacak. Her bir kişi için 250 TL ödeme yapan banka yaklaşık olarak 10 kişiyi bankaya maaş taşımaya teşvik eden müşteriler için toplamda 2500 TL ödeme yapacak. Ayrıca paralar hesaba hemen yatırılacak. Bu haber birçok müşteriyi memnun etti ve konu ile ilgili detaylar hemen araştırılmaya başlandı.

Merak edenler Yapı Kredi Bankası’ nin resmi internet sitesine giriş yaparak, kampanyanın detayları hakkında bilgi alabilir. Burada önemli olan husus kampanya şartlarının eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi ve başvuruların doğru bir şekilde yapılması. Ayrıca bu kampanya sadece Temmuz ayı için geçerli olduğundan katılımların 31 Temmuz tarihine kadar mutlaka yapılmış olması gerekiyor. Bunun haricinde katılım sağlanamaz.