Yapı Kredi açıkladı: TC kimlik kartı ile giden SGK emeklilerine 4 bin TL nakit ödeme yapılıyor!

Özel bankalar tarafından emeklilere verilen ödemeler arasında yer alan promosyonlar için Yapı Kredi'den dev kampanya geldi. Bu sabah duyurulan kampanya ile birlikte milyonlarca emekli paraya doyacak!

Yapı Kredi açıkladı: TC kimlik kartı ile giden SGK emeklilerine 4 bin TL nakit ödeme yapılıyor!

Yapı Kredi açıkladı: TC kimlik kartı ile giden emeklilere 4 bin TL nakit ödeme yapılıyor! Özel bankaların emekliler için hazırlamış olduğu nakit ödeme kampanyalarının ardı arkası kesilmiyor. Emeklilere verilen dev ödemeler kapsamında promosyon için açıklama yapan Yapı Kredi bankası anında 4 bin TL hesaplara yatırılıyor. Geçtiğimiz günlerde duyurulan bu kampanya ile birlikte emekliler adeta paraya doyacak. İşte detaylar!

Bankalar peş peşe emekli promosyon kampanyalarını açıklamaya devam ederken, emekliler ise en fazla nakit ödeme sağlayan bankaları arasından seçiyor. Bu bankalar arasında Şekerbank, TEB, Garanti gibi bankalar yer alırken en büyük kampanya ise Yapı Kredi'den geldi. Yapılan promosyon kampanyası ile birlikte TC kimlik kartı ile Yapı Kredi şubesine giden tüm emeklilere 4 bin TL anında hesaplara yatırılacak. İşte detaylar..

Yapı Kredi duyurdu 31 Temmuz 2022'ye kadar vaktiniz var..

Yapı Kredi bankası tarafından yapılan duyuru ile birlikte emekli promosyon ödemelerine zam geldi. Yapılan açıklama da 14 Haziran 2022 tarihinden başlayarak 31 Temmuz 2022 tarihine kadar süren vakitte SGK'dan emekli olan vatandaşlar üç yıl boyunca Yapı Kredi'den emekli maaşını alma taahhütü vererek 4 bin TL'ye varan nakit promosyon ödemelerini alabilecek.

Yapı Kredi kampanyaları bir bir duyurmaya devam ederken Promosyon Taahhütnamesi'ni imzalaması sonrasında herhangi bir koşul olmaksızın aylık gelirleri 1499 TL'ye kadarsa 2 bin 500 TL, 1500 TL'den 2500 TL'e kadar ise 3.100 TL ve 2500 TL üzerinde emekli aylığı alıyor ise 3 bin 750 TL nakit promosyon ödemeleri gerçekleştirilecek.

Yapı Kredi duyurduğu bu kampanya ile birlikte ek ödül taahhütnamesi imzalayarak 60 gün sonrasında fatura ödeme talimatı vererek maaş baremine bağlı olmaksızın ekstra 100 TL nakit ödüllerden faydalanabilecek.

Yapı Kredi açıkladı: TC kimlik kartı ile giden SGK emeklilerine 4 bin TL nakit ödeme yapılıyor!

Bankalar promosyon ödemeleri kapsamında yarışa girerken en büyük nakit promosyon ödeme kampanyası Yapı Kredi'den geldi. Buna göre ise ek ödüller dahil emeklilere 4 bin TL nakit promosyon ödemeleri gerçekleştirecek. Emekli olan vatandaşlar hemen Yapı Kredi şubesine TC Kimlik Kartı ile giderek nakit ödemelerini alabilecek. Açıklanan bu kampanyaya yoğun ilgi bulunurken diğer bankalardan ise yeni kampanyaların gelmesi bekleniyor. Emekliler en yüksek promosyon ödemesi sunan bankaları tercih ederken Yapı Kredi yaptığı kampanya ile adeta gündemi sarstı.