Yanlışlık yok fiyat doğru! Vakıfbank 70 bin TL'ye araba satıyor

Vakıfbank kendisine ait olan 5 adet aracın satışı için ihale düzenleyecek. Halen başvuruları devam eden ihalelerde en ucuz araç 70 bin TL seviyesinde bulunuyor. Araç almak isteyenler için tüm liste yazımızda.

Yanlışlık yok fiyat doğru! Vakıfbank 70 bin TL'ye araba satıyor

Bankalardan araç satış ilanları vatandaşların dikkatini çekiyor. Bu ilanların ilgi toplamasının nedeni ise ilan edilen fiyatlar. Son olarak Vakıfbank'ın araç satış ilanında yer alan duyurularda 70 bin TL'ye ikinci el araç satışı olacağı bildirildi.

Bankanın satış duyurularında fiyatı daha pahalı olan araçlar da yer alıyor. Vatandaşlar için hem bankaların araç ilanlarının nasıl incelenmesi gerektiğini hemde bu ilanlar üzerinden nasıl araç alınacağını aktarıyoruz.

BANKALARDAN SATILIK ARAÇLAR

Bankalardan araç almak isteyecek olan vatandaşlar ilk olarak ihaleye katılacaklar. Bankaların web sitelerinden yada anlaşmalı oldukları kurumların duyurularından araç satış ilanlarına ulaşılabilecek.

Bu duyurular üzerinden kendisine uygun araç bulanlar ise ilk olarak aracı görecekler.

Aracı görmek için ilan metninde yer alan bilgilere göre hareket edilecek. Bankalar kılavuzlarda aracın hangi ilde hangi ilçede ve hangi şubede yer aldığını bildirirler. Bu kapsamda vatandaşlar bu şubelere gidecek ve aracı inceleyecekler.

Araçları görmek için bankanın açık olup işlem yaptığı bir saatte gidilmesi gerekiyor. Mesai saatlerinde görülen ve incelenen araç alınmak istediğinde iki aşama başlayacak.

ALMAYA KARAR VERENLER

Bankalardan satılık araçları almak isteyenler başvurularını bankalara şubelerden yapabilirler. İlk başvuruların ardından vatandaşlar diğer işlemleri online olarak yönetebilecekler. Örneğin bir haftalık süreçte ihalede olan araçlar için teklif artırımı olursa ilk başvurudan sonra vatandaşlar internet bankacılığı üzerinden yeni teklif verebilirler.

VAKIFBANK DUYURULARI 70.000 TL'DEN BAŞLIYOR

Vakıfbank'ın güncel satış ilanlarında yer alan araçlarda fiyatlar 70.000 TL ile 1 milyon 900.000 TL arasında değişiyor. 5 farklı marka ve modelde araç satışı yapacak olan banka bir tablo üzerinden araçların özelliklerini paylaştı.

Yanlışlık yok fiyat doğru! Vakıfbank 70 bin TL'ye araba satıyor

Yukarıda yer alan liste Vakıfbank'ın web sitesinden yayımlanan duyurulardan oluşuyor. Listede yer alan son 3 araç ticari araç statüsünde bulunuyor. Diğer araçlarda ise fiyat marka model bilgileri ilan edildiği şekilde.

Bu araçlardan birini almak isteyenler bankanın web sitesinden başvuru kılavuzlarını inceleyebilir, almak isterlerse ilgili banka şubesiyle iletişime geçerek süreci tamamlayabilirler.

Vakıfbank'ın araç satışlarına ilişkin tüm duyurularıyla ilgili bilgileri, kredi olanaklarını ve ihale sürecine dair ayrıntıları hem müşteri hizmetlerinden hemde bankanın şubelerinden öğrenebilirsiniz.

SONRAKİ HABER