WhatsApp'ta herkes neden çevrimiçi gözüküyor?

Dünyanın en popüler mesajlaşma araçlarından birisi olan WhatsApp ile ilgili son günlerde gündemi meşgul eden sıcak bir gelişme bulunuyor. WhatsApp'ta herkes neden çevrimiçi gözüküyor?

WhatsApp'ta herkes neden çevrimiçi gözüküyor?

WhatsApp'ta herkes neden çevrimiçi gözüküyor? Dünyanın en popüler mesajlaşma araçlarından birisi olan WhatsApp ile ilgili son günlerde gündemi meşgul eden sıcak bir gelişme bulunuyor. Herkesin en sık kullandığı uygulamalar arasında yer alan WhatsApp kısa süre içerisinde hayatımıza entegre olan en önemli iletişim araçları arasında yer alıyor. Buna göre herkes WhatsApp'ta neden kişilerin çevrimiçi olmadıkları halde çevrimiçi gözüktüklerini araştırmaya başladı. İşte detaylar ve daha fazlası Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

Dünyada en fazla indirilen ve en sık kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp bu noktada liderliğini sürdürüyor. Yıllardır emsalleri birçok ülkede geliştirilirken halen en popüler uygulama olarak korumaya çalışan WhatsApp'ta kişiler birkaç gündür neden herkesin çevrimiçi gözüktüğünü araştırmaya başladı. Şikayetler üst üste gelirken kişilerin bu noktada ki problemlerine ilişkin internette araştırmalar yapmasından sonra ise detaylar netleşmeye başladı.

Kişilerin kendileri arasında tartışmalara neden olan bu problemin aslında WhatsApp tarafından kaynaklanan bir hata olduğu ifade edildi. WhatsApp'ın üzerinde uzun süredir çalıştığı güncellemelerden birisi olarak karşımıza çıkan bu problemin ilerleyen günlerde ise tamamen ortadan kalkması bekleniyor. Herkes tarafından bilindiği üzere anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, çevrimiçi görünmenin tamamen gizlenebileceği bir güncelleme üzerinde çalıştığı ifade edilmişti.

Yeni güncellemede çevrimiçi görünmek tamamen kalkacak

WhatsApp uzun süredir yeni güncellemesi üzerinde çalıştığını ifade ediyordu. Buna göre ise yeni gelecek güncelleme ile birlikte artık çevrimiçi görünmek tarihe karışacak. Bu sayede yeni problemler ve tartışmaların yer alacağı WhatsApp'ta kişiler nasıl bir yol izleyecek yada alışkanlıklarını nasıl değiştirecek merak ediliyor.

Bu gelecek güncelleme ile ilgili WhatsApp'ta dönem dönem problemlerin olduğu söyleniyor. Sürekli kişilerin çevrimiçi görünmesinin sebeplerinden birisi de bu olarak biliniyor.