Vakıfbank kendi evinin sahibi olmak isteyenlere müjdesini verdi: 190 metrekare ev 207 bin TL!

2022 yılında kendi evinin sahibi olmayı hayal eden vatandaşları sevindirecek olan haber, Vakıfbank’tan geldi. Vakıfbank 2022 yılı itibari ile evleri uygun fiyatlar karşılığında satışa çıkardığını duyurdu. İşte uygun fiyatlı Vakıfbank evleri haberinin ayrıntıları…

Vakıfbank kendi evinin sahibi olmak isteyenlere müjdesini verdi: 190 metrekare ev 207 bin TL!

2021 yılının sonlarına doğru döviz kurlarında yaşanan ani yükselişlerden sonra hemen hemen her sektörde maliyet oranlarının artması, tüketim ürünlerine de zamlı fiyatlar ile yansıtılmıştı. Döviz kurlarında yaşanan dalgalanmalardan en çok etkilenen sektörlerden biri olan emlak sektöründe konutlara fahiş fiyatlar yansıtılmıştı.

Emlak sektöründe yaşanan bu olumsuz gelişmelerden sonra, kendi bütçesine uygun olan bir ev bulamayacağına dair umutsuzluğa kapılan vatandaş, çareyi bankaların satışa çıkardıkları konutlarda aramaya başladı. Bu noktada vatandaşı sevindiren haber Vakıfbank’tan geldi. Vakıfbank 2022 yılı itibari ile farklı özelliklere sahip olan birçok konutu, uygun fiyatlar karşılığında satışa çıkardığını ilan etti.

Kocaeli’de 5+1 Daire Satışta!

Yeni dönem itibari ile kendi evinin sahibi olabilmek amacı ile bankaya ait olan evleri araştırmaya başlayanlar için Vakıfbank satışa sunduğu evleri duyurdu. Satış listesi içerisinde 237 metrekarelik büyüklüğü ve 5+1 odası ile Kocaeli’de bulunan bir ev dikkat çekti.

Vakıfbank Kocaeli’ne bağlı olan Kartepe ilçesinde bulunan Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde 5+1 büyüklüğünde bir evi satışa çıkardı. Banka, evin satışı için başlangıç fiyatını 553 bin TL olarak belirledi.

Vakıfbank’ta 190 Metrekare Ev 207 Bin TL!

Vakıfbank’ın satışa çıkarmış olduğu evlerden biri de Iğdır ilinde yer alıyor. Iğdır Merkez Emek Mahallesi içerisinde yer alan ev 190 metrekare büyüklüğü ile dikkat çekiyor. Evin banka tarafından belirlenen başlangıç satış fiyatı ise 207 bin TL.

Vakıfbank’tan Nasıl Ev Satın Alabilirim?

2022 yılı itibari ile pek çok evi satışa çıkaran Vakıfbank, kendi evinin sahibi olmak isteyen vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Vakıfbank aracılığı ile ev sahibi olmak için yapılması gerekenler oldukça basit.
Vakıfbank’ın resmi internet sitesinde yer alan ev ilanlarından hangisine başvuruda bulunmak isteniyor ise ilanın sağ tarafında bulunan “teklif ver” kısmından ilgili konut için bir fiyat belirlenerek, bankaya gönderilir. Bu gönderim işleminden sonra konu ile ilgili yetkili olan banka birimi alıcı ile hızlı bir şekilde iletişime geçmektedir.