Uzun süredir sessizliğini koruyan TMO indirimleri üst üste açıkladı! Bakliyat ürünlerinde büyük indirim şimdi başladı: ayçiçek yağı, nohut, pirinç, kuru fasulye

Türkiye'de artan gıda fiyatları sonrasında Toprak Mahsulleri Ofisi ürünlerinde vatandaşların uygun fiyatlı ürün almaları sağlanması adına kampanyalar yapılmıştı. Uzun süredir sessizliğini koruyan TMO indirimleri üst üste açıkladı! Bakliyat ürünlerinde büyük indirim şimdi başladı: ayçiçek yağı, nohut, pirinç, kuru fasulye

Uzun süredir sessizliğini koruyan TMO indirimleri üst üste açıkladı! Bakliyat ürünlerinde büyük indirim şimdi başladı: ayçiçek yağı, nohut, pirinç, kuru fasulye

Uzun süredir sessizliğini koruyan TMO indirimleri üst üste açıkladı! Bakliyat ürünlerinde büyük indirim şimdi başladı: ayçiçek yağı, nohut, pirinç, kuru fasulye - Türkiye'de artan gıda fiyatları sonrasında Toprak Mahsulleri Ofisi ürünlerinde vatandaşların uygun fiyatlı ürün almaları sağlanması adına kampanyalar yapılmıştı. TMO tarafından gelen haber sonrasında birçok bakliyat ürünlerinde eş zamanlı olarak kampanyalar başatıldı. Yeni yıl ile birlikte artan enflasyon oranları ve ekomomik kriz vatandaşın cebini doğrudan etkiliyor.

Vatandaşlar uygun hesaplı alışveriş için gittikleri marketlerde de gördükleri fiyatlar ile tepkilerini gösterirken o market yaptığı son kampanya duyurusu ile birlikte indirimli ürünleri açıkladı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) ürünleri için büyük bir beklenti vardı. Market zincirlerinin yaptıkları kampanyalar her hafta merakla araştırılırken o gelişme sonunda yaşandı. Buna göre ise merakla beklenen detaylar netleşti. TMO indirimlerinde bu hafta bakliyat ürünleri yer alıyor. İşte TMO'da indirime giren ürünler ve 4 Ağustos 2022 kampanyalı fiyatlar..

TMO AĞUSTOS 2022 AKTÜEL ÜRÜNLER

Vatandaşlar hesaplı ve kaliteli alışveriş yapabilmek adına uygun fiyatlı ürünlerin satıldığı zincir marketleri araştırıyor. Buna göre ise devlet güvencesi ile satış yapan Toprak Mahsulleri Ofisi'nde birçok temel gıda ürününde indirimler yer alıyor. Diğer marketlere oranla daha avantajlı ürünler ile vatandaşın karşısına geçen TMO'da 4 Ağustos 2022 itibariyle başlayan kampanyalı fiyatlar vatandaşın karşısına çıkıyor. İşte bu hafta TMO marketlerde indirime giren ürünler..

Toprak Mahsulleri Ofisi'nde bu hafta bakliyat ve ayçiçek yağı ürünlerinde indirim yer alıyor. Buna göre ise;

TMO yemeklik 5 litre ayçiçek yağı fiyatı 135 TL'den satılıyor. Fındık ezmesinde başlayan kampanyalar da dikkat çekti. Buna göre ise 400 gr sütlü fındık kreması 24 TL. Fındık ezmesi 320 gr 24 TL. 500 gr fındık krokan paketli 35 TL. İşte diğer ürünler..

  • Kavrulmuş iç fındık 500 gr 43 TL
  • Vakum paketli naturel iç fındık 500 gr 40 TL
  • Kuru fasulye büyük boy 1 kg 14.75 TL
  • Kuru üzüm çekirdeksiz 500 gr 13 TL
  • Kuru fasulye küçük boy 1 kg 13.75 TL

TMO marketlerde pirinç ürünlerinde de indirim başladı. Buna göre ise osmancık çeşidi pirinç 5 kg 66.25 TL. Cammeo çeşidi pirinç 5 kg 77.50 TL. Luna çeşidi pirinç 5 kg 58.75 TL. Ronaldo çeşidi pirinç 5 kg 61.25 TL.

  • Kakaolu fındık kreması 400 gr 21 TL
  • Rafine fındık yağı 4 litre 220 TL
  • Nohut iri taneli 2 kg 20.50 TL
  • Nohut 2 kg çok iri taneli 22.50 TL
  • 1 kg kırmızı mercimek 15 TL