Ünlü oyuncu Arda Kural gözaltına alındı! Gözaltı sebebi neydi, neler yaşandı?

Son günlerde yeni projeler ile geri döneceğini açıklayan başarılı oyuncu gözaltına alındı. Ünlü oyuncu Arda Kural gözaltına alındı! Gözaltı sebebi neydi, neler yaşandı?

Ünlü oyuncu Arda Kural gözaltına alındı! Gözaltı sebebi neydi, neler yaşandı?

Ünlü oyuncu Arda Kural gözaltına alındı! Gözaltı sebebi neydi, neler yaşandı? Son günlerde yeni projeler ile geri döneceğini açıklayan başarılı oyuncu gözaltına alındı. Uzun süredir gündemde yer almayan ve psikolojik tedavi gördüğü söylenilen Arda Kural yeni projeleri ile dönüş yapacağını söylemişti. Dün akşam saatlerinde ise Büyükçekmece'de oturduğu öğrenilen Arda Kural, iddialara göre geç saatlerde bir mekan işletmecisi olan Ahmet Y. adlı şahıs ile kavga ederek adamı darp etti. Olay sonrasında bölgeye polis çağrılırken, Kural'ı gözaltına alınırken işlem yapıldıktan sonra serbest kaldı.

AİLESİYLE DE KAVGA ETTİĞİ ÖĞRENİLDİ

Başarılı oyuncu Arda Kural'ın sahilde ki kavgasından sonra kardeşi ve annesi ile de tartıştığı öğrenildi. Ailesini tehdit ederek kavga çıkardığı bu sebeple de ailesinin kendisinden şikayetçi olduğu öğrenildi. Yaşanan bu gelişmelerin ardından ise Arda Kural'a aile içerisinde yaşanılan sorunlar sebebiyle ailesine karşı 1 ay uzaklaştırma kararı verildi.

ARDA KURAL KİMDİR?

Ünlü oyuncu Arda Kural gözaltına alındı! Gözaltı sebebi neydi, neler yaşandı?

Yalova Endüstri Meslek Lisesi'nde kimya okudu. 2 yıl dramaturji ve sinema eleştirmenliği eğitimi aldı. 1999’da kendi kurduğu Tiyatro Roman Tiyatrosu'nda profesyonelliğe adım attı. Bu tiyatroda ve daha sonra kurduğu Siyah Oyuncular Tiyatrosu'nda kendi yazdığı Belirtisiz Nesneler, Ben Değil Kendim, Dokuz Köyden Kovulmak, Siyah Mizah ve Aşk gibi oyunlarda rol aldı. Kral TV’de VJ’lik yaptı.