Twitter Cemre Demirel olayı ne? Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili ne söyledi?

Bugün akşam saatlerinde bir anda Cemre Demirel adlı sosyal medya yayıncısı hakkında ortaya atılan iddialar gündeme bomba gibi düştü. Twitter Cemre Demirel olayı ne? Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili ne söyledi?

Twitter Cemre Demirel olayı ne? Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili ne söyledi?

Twitter Cemre Demirel olayı ne? Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili ne söyledi? Bugün akşam saatlerinde bir anda Cemre Demirel adlı sosyal medya yayıncısı hakkında ortaya atılan iddialar gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medyada son saatlerde Cemre Demirel hakkında atılan tweet sayıları her geçen dakika artmaya devam ederken takipçileri ve sevenleri olayın ne olduğunu araştırmaya başladı. Peki neler yaşandı?

CHP kanadından dün gelen Kemal Kılıçdaroğlu adaylığı açıklaması sonrasında gündeme dair yapılan açıklamaların ardı arkası kesilmiyor. Birçok kişi tarafından olası bir Kemal Kılıçdaroğlu adaylığı ile ilgili birçok tepkiler gelirken yazar olarak bilinen Cemre Demirel'in açıklamaları gündeme bomba gibi düştü.

Cemre Demirel hakkında herhangi bir bilgi yer almazken vatandaşlar olayın ne olduğunu araştırmaya başladı. Peki neler yaşandı?

Twitter Cemre Demirel olayı ne? Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili ne söyledi?

Cemre Demirel ile ilgili Burhi adlı Twitter kullanıcısı iyi olduğunu açıkladı. Yaptığı açıklamada "Cemre'nin yanındayım. İyi durumda, sevenleri endişelenmesin."

CEMRE DEMİREL KİMDİR?

Cemre Demirel 1989 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İslam dinini konu alarak çok sayıda kitap kaleme almıştır. Çıkarmış Olduğu 'Bir Başka Din: Tasavvuf' adlı kitabı ile büyük yankı uyandırmıştır. Yazarın kitapları Düşün yayınevi tarafından okurlarının beğenisine sunulmuştur.

Detaylar geliyor..