Tv8 Masterchef 2022 Somer şef ne kadar maaş alıyor?

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye yarışmasında Somer şefin aylık ne kadar gelir elde ettiği gündemde sıkı bir şekilde araştırılmaya başlandı. Peki Tv8 Masterchef 2022 Somer şef ne kadar maaş alıyor?

Tv8 Masterchef 2022 Somer şef ne kadar maaş alıyor?

Tv8 Masterchef 2022 Somer şef ne kadar maaş alıyor? Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye yarışmasında Somer şefin aylık ne kadar gelir elde ettiği gündemde sıkı bir şekilde araştırılmaya başlandı. Maaş konusu Türkiye gündemine bir anda düşerken izleyiciler ise şeflerin aylık ne kadar gelir elde ettiklerini araştırmaya başladılar. Yaşanılan bu gelişmeler sonrasında ise izleyicilerin araştırmalarında Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın maaşları sonrasında Somer şefin maaşı da belli oldu. İşte detaylar!

Tv8 ekranlarının başarılı yarışma programı Masterchef Türkiye'de Somer Sivrioğlu'nun aylık gelirleri ortaya çıktı. Gündeme bomba gibi düşen o rakamlar sonrasında ise Acun Ilıcalı ve şefler tarafından herhangi bir yalanlama gelmezken yıllık kazançlarının 1 milyon TL'nin üzerinde olması ortalığı birbirine kattı. Masterchef Türkiye yarışmasında Somer şefin aldığı aylık maaş ve yıllık maaş rakamları Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

Masterchef Somer Şef ne kadar maaş alıyor?

Masterchef Türkiye yarışmasında Mehmet Yalçınkaya'nın geçen sezon dolar üzerinden maaş aldığı için Acun Ilıcalı ile tartıştığı öne sürülmüştü. Bu sezonda yer almayacağı konuşulan Mehmet Yalçınkaya yeni sezonda Masterchef Türkiye yarışmasında yer alırken maaş krizinin ise çözüldüğü öğrenildi.

Yaşanan bu gelişmeler sonrasında ise izleyiciler Somer Şef'in ne kadar maaş aldığını araştırmaya başladı. Peki ne kadar maaş alıyor?

Masterchef Türkiye programında ki şefler arasında yer alan 51 yaşında ki Somer Sivrioğlu'nun aylık programdan daha öncesinde 200 ila 250 bin TL arasında bir maaş aldıkları iddia edilmişti. Şeflerin yıllık kazançlarının 1.5 milyon TL'ye ulaştığı gündeme bomba gibi düşerken sosyal medyada ise bu konu ile ilgili izleyiciler "Acun kesenin ağzını açmış" yorumlarında bulunuldu.