Türkiye İş Bankası Nays uygulaması nedir, ne işe yarar? Nays uygulaması avantaj ve kampanyaları..

Türkiye'nin ilk özel bankaları arasında yer alan Türkiye İş Bankası tarafından duyurulan Nays uygulaması kısa süre içerisinde büyük ilgi gördü. Türkiye İş Bankası Nays uygulaması nedir, ne işe yarar? Nays uygulaması avantaj ve kampanyaları..

Türkiye İş Bankası Nays uygulaması nedir, ne işe yarar? Nays uygulaması avantaj ve kampanyaları..

Türkiye İş Bankası Nays uygulaması nedir, ne işe yarar? Nays uygulaması avantaj ve kampanyaları.. Bankaların yeni uygulamaları piyasaya tanıtılmaya devam ediyor. Buna göre İş Bankası tarafından duyurulan Nays uygulaması şimdiden büyük ilgi görmeyi başardı. Milyonlarca kullanıcının denemek için girdiği uygulamada yer alan avantaj ve özellikler ise beğenildi. Kullanıcılara özel kampanyaların yer aldığı Nays uygulamasında ki avantajlar saymakla bitmezken detaylar ise kamugundemi.com adresinde yer alıyor.

Türkiye İş Bankası tarafından kurulan Nays uygulamasını sık sık ziyaret etmenin gerektiği söyleniyor. Kazan adı verilen oyun oynama fırsatı sunulan bu uygulamada ise ne olduğu ve avantajları araştırılıyor. İşte tüm detaylar!

Nays uygulaması nedir, ne değildir?

Türkiye İş Bankası tarafından duyurulan Nays uygulaması, kullanıcılara zam ve para kazandıran önemli, güvenilir ve eğlenceli anların geçirilebileceği bir finans uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Nays uygulamasında yapabileceklerinizi sıraladık:

  • App Store ve Google Play Store'dan hemen ulaşarak indirebilirsin.
  • Uygulama içerisinde mesajlaşarak para transferleri gerçekleştirebilirsin.
  • Uygulama tamamen ücretsizdir.
  • Uygulama içerisinde yapacağınız ilk işlem sonrasında ödül olarak 10 TL kazanabilirsin.
  • Nays uygulamasından elde ettiğin 10 TL'yi her yerde, isteklerine göre harcayabilirsin.
  • Nays uygulamasında geçirdiğin süre sonrasında hediye nakit para ödülleri kazanabilirsin.

Uygulamanın en önemli avantajlarından birisi de hediye nakit para kazandıran "Şimdi Kazan" uygulaması olmasıdır.

Türkiye İş Bankası Nays uygulaması nedir, ne işe yarar? Nays uygulaması avantaj ve kampanyaları.. - Resim : 1

Nays uygulamasını her gün ziyaret ederek "Şimdi Kazan" adı verilen oyunu oynayabilirsin. Oyun içerisinde 4 kutunun minimum üçünde aynı resmi bulman yeterli. Bunu yaptığın takdirde resim içerisinde yer alan ödül hesabına aktarılır.

Nays uygulaması avantajları, neden kullanmalıyız?

Uygulamaları kullanmadan önce kullanıcılar kendilerine ne katabileceklerini araştırmaktadırlar. Nays uygulaması ile birlikte alışveriş fırsatlarını yakalayabilirsin. Nays uygulamasında yer alan özel e-ticaret şirketlerinde indirim kuponları bulabilirsin.

Nays uygulamasında Türkiye'nin bir numaralı e-ticaret şirketi olan Trendyol'da anında yüzde 10 indirimli alışveriş yapabilirsin.

Uygulama içerisinde para yükleme ve çekme işlemleri gerçekleştirebilirsin. Bu noktada anlaşmalı İş Bankası ATM'lerini kullanman gerekecek.