Türkiye İş Bankası, Market Alışverişine Çıkacaklara Duyurdu: 200 TL İndirim Sağlanacak! Alışveriş Kampanyaları

Gündelik hayata yansıyan yüksek oranlı zamlar, vatandaşların alışveriş kampanyalarını araştırmalarına yol açtı. Bankaların internet siteleri içerisinde arayışa giren vatandaşlara, Türkiye İş Bankası’ndan müjdeli haber geldi. Banka, ilgili şartları taşıyanlara 200 TL’ye kadar indirim yapacağını duyurdu. İşte İş Bankasının yeni dönem alışveriş kampanyasına ilişkin haberin ayrıntıları…

Türkiye İş Bankası, Market Alışverişine Çıkacaklara Duyurdu: 200 TL İndirim Sağlanacak! Alışveriş Kampanyaları

Döviz kurlarında yaşanan ani yükselişler, Türk Lirası’nın günden güne değer kaybı yaşamasına yol açtı. Ek olarak gündelik hayata da yansıyan yüksek oranlı zamlar, vatandaşların alım güçlerinin düşmesine ve buna bağlı olarak da alışveriş desteğine ihtiyaç duyulmasına sebep oldu. Bu noktada özellikle bankaların kampanyalarını araştıran vatandaşlara, Türkiye İş Bankası’ndan müjdeli haber geldi.

Türkiye İş Bankasının resmi internet sitesinde yayınlanan alışveriş kampanyasına göre ilgili şartları sağlayan tüm banka müşterilerine 200 TL’lik alışveriş desteği sağlanacağı bildirildi.

Türkiye İş Bankası Alışveriş Kampanyası

Türkiye genelinde yüzlerce şubesi bulanan ve gündelik hayatın akışına göre vatandaşların yararına kampanyalar düzenleyen Türkiye İş Bankası, yeni dönemde günden güne artan ürün fiyatlarından sonra vatandaşların yanında olduğunu ilan etti.

Türkiye İş Bankasının resmi internet sitesinde yayınlanmış olan alışveriş kampanyasına göre İş Bankası kartları aracılığı ile 200 TL tutarında alışveriş yapan müşterilere, 200 TL tutarında alışveriş desteği verileceği bilgisi kaydedildi.

Türkiye İş Bankası Alışveriş Kampanyası Kullanım Detayları 2022

Türkiye İş Bankası, Market Alışverişine Çıkacaklara Duyurdu: 200 TL İndirim Sağlanacak! Alışveriş Kampanyaları

Türkiye İş Bankası tarafından geliştirilmiş olan alışveriş kampanyasının detaylarına göre söz konusu kampanyanın 200 TL’lik faydasından yararlanmak isteyen vatandaşların, bankanın mobil kanalı aracılığı ile ilk kez İş Banka’lı olması gerekmektedir. Kampanyadan, eski İş Bankası müşterileri yararlanamamaktadır.

Türkiye İş Bankası Alışveriş Kampanyası Başvurusu 2022

Türkiye İş Bankası tarafından geliştirilmiş olan 200 TL limitli alışveriş kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşların, bankanın mobil uygulaması aracılığı ile İş Bankası’na üye olması gerekmektedir.

İş Bankasının mobil uygulaması aracılığı ile bankaya üye olan müşteriler, ek bir başvuru yapmalarına gerek kalmadan, ilk 200 TL’lik alışveriş harcamaları karşılığında 200 TL tutarına Maxi Puan hediyesi kazanmaktadırlar.