Türk Kızılayı önlisans mezunu yaşlı bakım teknikeri alacak! KPSS şartsız

Türk Kızılayı yaşlı bakım teknikeri kadrosu için personel ihtiyacı duyuyor. Bu kadro için personel alımı yapacağını ilan eden kurum tüm koşulları açıkladı. İşte madde madde o koşullar.

Türk Kızılayı önlisans mezunu yaşlı bakım teknikeri alacak! KPSS şartsız

Türk Kızılayı kendisine ait kariyer sitesinden yeni personel alım ilanlarını duyurdu. Kurumun daha önceden sağlık personeli kadrolarına yapacağı alımlara güncellenen ilanlar ile yenileri eklendi.

Yeni duyurulara göre Kızılay KPSS şartı olmadan yaşlı bakım teknikeri alımı yapacak.

İstanbul'da yer alan kurum birimlerine yapılacak personel alımları için Kızılay iş tanımında bulundu. Açıklamada istihdam edilecek personellerin " Huzurevinde konaklayan sakinlerin, hekim tarafından belirtilen fizik tedavi uygulamalarını gerçekleştirmek, ilgili süre boyunca tedavinin işlevselliğini takip etmek, Sakinlerin, günlük fiziksel ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ihtiyaç duydukları genel fiziksel aktivitelerini yaptırmak,." görevlerini üstleneceklerini bildirdi.

BAŞVURU ŞARTLARINI DA AÇIKLADI

Duyurunun devamında ise söz konusu kadro için şartları da ilan eden kurum adayların aşağıda yer alan koşullara uygun olmaları durumunda başvurularının onaylanacağını bildirdi.

İlana başvuru yapacak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya bu alanda sertifikalı kurs almış olmaları gerekiyor.

Bu alanda 2 yıl deneyimli olan adayların başvuruları kabul edilece.

Bunun dışında başvuru yapacak olanların fizik tedavi alanıyla ilgili yenilikleri takip eden, görsel sunumlar yapabilmeleri istendi.

Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmaları gerekiyor.

Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, iletişim becerileri güçlü adaylar tercih edilecek.

Son şart ise İstanbul'da ikamet eden yada edebilecek adayların başvuruları onaylanacak.

BAŞVURULAR ONLİNE

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak olanlar online başvuru yapacaklar. Online başvuru işlemleri Kızılay Kariyer sitesinden yapılacak. Kurumun sistemine üye olacak adaylar başvuru formu doldurarak işlemleri elektronik ortamda tamamlamış olacaklar.