TRT'nin yeni dizisi Cennet Çocukları konusu, oyuncuları, ne zaman başlayacak?

TRT yeni sezon bombasını şimdiden patlattı! Masumlar Apartmanı yerine gelecek olan dizi belli oldu! Cennet Çocukları dizisi ne zaman başlayacak? Cennet Çocukları konusu, oyuncuları nedir?

TRT'nin yeni dizisi Cennet Çocukları konusu, oyuncuları, ne zaman başlayacak?

2020 tarihinde vizyona giren Masumlar Apartmanı dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren en çok izlenenler arasına girmeyi başarmıştı. 2 sezon boyunca yayın hayatında TRT ekranlarında oldukça başarılı sezonlar geçiren dizi geçtiğimiz sezon 2. sezonu ile birlikte yayın hayatına veda etti.

Dizi hem konusu hem de oyuncu kadrosunun oldukça başarılı olması ile birlikte uzun zaman boyunca reytinglerde ilk sıralarda yer aldı. Özellikle de dizinin ilk sezonunda yer alan Farah Zeynep Abdullah oyunculuğu ile TV ekranlarında en beğenilen kadın oyuncu haline gelmişti.

Farah Zeynep Abdullah'ın yanı sıra Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu da dizi süresi boyunca gündeme oyunculukları ile geldi. Oldukça sevilen dizi hakında sevilen bir diğer detay ise Gülseren Busayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanması oldu.

Dizi hakkında her ne kadar sevilen ve merak edilenler oldukça artsa da Farah Zeynep Abdullah'ın diziye oldukça hüzünlü bir şekilde veda etmesi ile birlikte dizi yeniden eski haline dönemedi. Dizideki diğer oyuncular ne kadar başarılı bir performans sergilese de Farah Zeynep Abdullah karakterinin yerine gelen diğer karakterler izleyici tarafından sevilmedi.

Geçtiğimiz aylarda dizi 71. bölümü ile TRT1 ekranlarındaki yayın hayatına kalıcı olarak veda etti. Masumlar Apartmanı dizisinin tutması ile birlikte de TV ekranlarında uyarlama diziler daha çok takip edilmeye ve sevilmeye başladı. Masumlar Apartmanı dizisinin ardından ise yeni bir dizi geleceği iddia edildi.

TRT1 CENNETİN ÇOCUKLARI DİZİSİ

Atike Hınçlıer'in "Yürek Çıkmazı" isimli kitabından uyarlanan Cennetin Çocukları dizisi duyulduğu ilk andan bu yana gündem oldu. Dizi hakkında merak edilenler ise şimdiden artmaya başladı.

CENNETİN ÇOCUKLARI KONUSU

Kişilik bozukluğu, alkolizm, şiddet ve pişmanlıklar ile dolu olan bir adamın, bunun yanı sıra hikayenin güçlü karakteri olan çocukları ile ilgili bir kadın ve çocuklarının hayat hikayesi ele alınacak. Dizi Masumlar Apartmanı dizisinde olduğu gibi gerçek hayattan uyarlama olduğu için izleyiciler şimdiden heyecanlı bekleyişlerini sürdürüyor.

CENNETİN ÇOCUKLARI OYUNCU KADROSU

Dizi hakkında bilinen bir diğer detayın ise oyuncu seçmelerine başlandığı oldu. İddia edilenlere göre yakın zamanda çekimlerinin başlaması beklenilen dizi için oyuncu seçmeleri şimdiden başladı.