Trendyol Emlak açıldı: üyelik ücretleri ne kadar?

Türkiye'nin bir numaralı elektronik ticaret şirketlerinden birisi olan Trendyol yeni projesini duyurdu. Trendyol Emlak resmen yürürlüğe girdi. Yeni uygulama lansmana özel tanıtılırken üyelik başvuruları da alınıyor. Peki Trendyol Emlak açıldı: üyelik ücretleri ne kadar?

Trendyol Emlak açıldı: üyelik ücretleri ne kadar?

Trendyol Emlak açıldı: üyelik ücretleri ne kadar? Türkiye'nin bir numaralı elektronik ticaret şirketlerinden birisi olan Trendyol yeni projesini duyurdu. Trendyol Emlak resmen yürürlüğe girdi. Yeni uygulama lansmana özel tanıtılırken üyelik başvuruları da alınıyor. Son dönemlerde gelişen dijital teknolojiye ayak uydurarak birçok sektörde ki faaliyetlerini hızlandıran Trendyol yeni girişimini resmi olarak duyurdu. Buna göre ise Trendyol Emlak üyelik ücretleri araştırılmaya başlandı.

Türkiye'nin bir numaralı elektronik ticaret şirketlerinden birisi olan Trendyol yeni projesini duyurdu. Trendyol Emlak resmen yürürlüğe girdi. Yeni uygulama lansmana özel tanıtılırken üyelik başvuruları da alınıyor.

Trendyol Emlak için yeni duyuru yapılırken kullanıcılar gerek şirketin pazaryeri web sayfasından veya mobil uygulamasından Emlak alanına girmeleri yeterli. Bu noktada sağ üst köşede yer alan "Trendyol'da satış yap" butonuna tıklamalı ve başvuru formunu doldurması gerekiyor.

Trendyol Emlak uygulaması da yeni gerçekleştirilen mevzuata göre düzenledi. Buna göre ise online emlak platformlarında yer alan kişisel bilgilerin Gelir İdaresi Başkanlığı ile paylaşılacağı söyleniyordu. Trendyol Emlak'ta yeni gerçekleştirilen mevzuatlara göre üyelik sırasında kullanıcıların TC kimlik numaraları ve yetki belge numaralarını istiyor.

Trendyol Emlak uygulamasına üyelik oluşturabilmek adına öncelikli firma sahipleri baz alınıyor. Firma sahiplerinin isim soyisim bilgileri girerek başlayacakları üyelik başvurusunda cep telefon numarası, e-posta adresi, emlak şirketin şahıs şirketi ise T.C. kimlik numarası diğer şirket türünde faaliyet gösteriyor ise Vergi kimlik numaralarını girmeleri şart koşuldu. İlan ekleyebilmek adına geçerli bir TTBS yetki belgesi numarası da istenmektedir.

Trendyol Emlak tarafından gelen bilgiler sonrasında lansmana özel "Profesyonel Paket" ücretsiz olarak 30 gün kullanıcılara verilecek. Bu paket dahilinde 100 ilan açılırken, 12 farklı kullanıcı hakkı da içerisinde geliyor. Her ilanlar için 50 fotoğraf ekleme özgürlüğü yer alırken ilanlara 1 video ekleme sınırı da getirildi.

Trendyol Emlak üyelik ücretleri belli oldu!

Trendyol Emlak açıldı: üyelik ücretleri ne kadar?

Trendyol Emlak için üyelik ücretleri belli oldu. Buna göre başlangıç paketi 199 TL'den, profesyonel paket 299 TL'den ve premium paket ise 399 TL'den satışa sunuldu. Her paket için ilan sayısı, kullanıcı sayısı, ilanda ki fotoğraf sayısı ve video ekleme sayıları da artış gösteriyor.

Trendyol Emlak lansmana özel duyurduğu paketlerinde 30 gün ücretsiz üyelik hakkının olduğunu duyurdu. Üyelik için paket seçimi yapmanızın ardından Aydınla Metninin işaretlenmesi ve devam edilmesi gerekiyor. Bu aşama sonrasında kullanıcıların cep telefon numaralarına bir sms gönderilecek. Doğrulama kodunu boş kutucuğa giriş yaparak onaylamalısınız.