TPAO İŞKUR Üzerinden En Az 60 KPSS ile 2022 Memur Alımı Başvuruları Başladı

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), İŞKUR üzerinden memur personel alım ilanı yayımladı. İlana göre, en az 60 KPSS puanı ile farklı pozisyonlarda 50 memur personel alımı yapılacak. Başvurular başladı.

TPAO İŞKUR Üzerinden En Az 60 KPSS ile 2022 Memur Alımı Başvuruları Başladı

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar arasına bir yenisi daha eklendi. Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) da İŞKUR üzerinden personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlar, farklı pozisyonlarda toplam 50 kişi olarak yapılacak. Adaylardan, ilgili KPSS puan türünden en az 60 almış olmak şartı isteniyor.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Adaylar TPAO bünyesinde, 2 Çevre Mühendisi, 1 Bilgisayar Mühendisi, 2 Elektrik-Elektronik Mühendisi, 2 Endüstri Mühendisi, 3 Harita Mühendisi, 2 İnşaat Mühendisi, 11 Jeofizik Mühendisi, 1 Kimya Mühendisi, 1 Kimyager, 17 Petrol Ve Doğal Gaz Mühendisi, 8 Uzman Yardımcısı (Genel) pozisyonlarında görevlendirilecek.

Alınacak personeller Ankara, Batman ve Adıyaman'da görevlendirilecek.

Haber

BAŞVURU İÇİN GEREKEN GENEL ŞARTLAR

Başvuru yapacak adayların öncelikle 18 yaşını doldurmuş olması gerekiyor. Ardından tüm pozisyonlar için arazi şartlarında çalışmaya engel durumu olmamak, seyahat engeli olmamak, erkekler için askerlikle ilişiği bulunmamak gibi şartlar da isteniyor.

Ayrıca adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları ve ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekiyor.

Haber

Ekip çalışmasına yatkın, koordinasyon ve iletişim becerisi kuvvetli, hedef ve sonuç odaklı, sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş, gelişmeye ve yeniliklere açık, muhakeme ve raporlama yeteneği yüksek, “B” sınıfı sürücü belgesine sahip, Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabiliyor olmak da tercih sebepleri arasında yer alıyor.

ÖZEL ŞARTLAR

Bilgisayar Mühendisi, Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği bölümleri için son 3 yıl içerisinde yapılan yabancı dil sınavı (YDS) İngilizce testinden 70 ve üstü, TOEFL İnternet Based Testinden en az 69 puan ve üstü, CEFR B1 almış olmak şartı aranıyor.

BAŞVURULAR İÇİN SON GÜN 21 OCAK !

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana başvurular başladı. İŞKUR TPAO personel alım ilanına başvurular, 21 Ocak 2022 tarihinde sona erecek.

Başvuru ilanında yer alan nitelikleri taşıyan adaylar başvurularını, esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak tamamlayabilecekler.

Ayrıca İŞKUR hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir.

SONRAKİ HABER