TOGG Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak! Şartlar Belli Oldu

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) Gemlik'te bulunan tesisinde devam eden üretimde görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alınacak. Başvuru şartları ve detaylar açıklandı.

TOGG Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak! Şartlar Belli Oldu

TOGG yerli otomobil üretimine ilişkin çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Yerli otomobil üretiminde görevlendirilmek üzere 43 farklı pozisyonda personel alımı yapılacak. Alım yapılacak pozisyonlar ile başvuru yapacak adaylarda aranılan nitelikler açıklandı. TOGG personel alımları sadece Türkiye için değil Almanya'da bulunan ofis için de yapılacak.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

VR Modeler, iç iletişim uzmanı, kullanıcı deneyimleri tasarım uzmanı, yazılım mühendisi, dijital cüzdan ve ödeme sistemleri uzmanı, pazar analisti, güvenlik uzmanı, soğutma sistemleri uzmanı, dış ticaret uzmanı ve IT uzmanı.

TOGG'un personel alım ilanlarına eklenen en son ve güncel ilan elektrik elektronik sistem mühendisi pozisyonunda oldu. Bu pozisyonda alınacak kişiler Gebze'de bulunan fabrikalarda görev alacak. Bir diğer alım da sigorta süreç tasarımı ve dijital çözümler uzmanı pozisyonunda yapılacak.

TOGG Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak! Şartlar Belli Oldu

BAŞVURU ŞARTLARI AÇIKLANDI

Elektrik elektronik sistem mühendisi olacak başvuru yapacak adaylardan elektrik elektronik ya da bilgisayar mühendisliği programlarından mezun olmak, elektrik elektronik sistem mühendisliği alanında en az 5 yıl deneyimli olmak, otomotiv sistem mühendisliği deneyimi olmak, ISO 26262 uygulamalarına aşina olmak, dijital video işleme işinden anlamak, CAN, Ethernet, LIN, RF / BLT, GMSL, AUTOSAR, DOIP, ÜDS, SOMEIP, PREEVision, Linux, RTOS ve CAD / CAE uygulamalarına aşina olmak ve ileri düzeyde İngilizce biliyor olmak şartlarını taşımaları isteniyor.

Sigorta süreç tasarımı ve dijital çözümler uzmanı kadrosu için de İşletme, endüstri mühendisliği, bilgisayar bilimleri veya diğer mühendislik programlarından mezun olmak, sigorta sektöründe iş analizliyi, dijital dönüşüm ve danışmanlık gibi alanlarda en az 3 yıl deneyimli olmak, veri odaklı iş modelleri, veri analitiği ve e-ticaret sektöründe bilgi sahibi olmak ve ileri düzeyde İngilizce biliyor olmak şartları isteniyor.

SONRAKİ HABER