THY Farklı Kadrolarda Yüksek Maaş ile Personel Alımı Yapacak! En Az Lise Mezunu Olmak Yeterli

Türk Hava Yolları (THY), Mart ayı personel alım ilanı yayımlandı. Yüksek maaş ile farklı kadrolarda çalıştırılmak üzere personel alımları başladı. THY personel alımı yapılacak pozisyonlar, başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde...

THY Farklı Kadrolarda Yüksek Maaş ile Personel Alımı Yapacak! En Az Lise Mezunu Olmak Yeterli

Türk Hava Yolları (THY), mart ayında da personel alım ilanı yayımladı. Personel açığı olan kadrolarda görevlendirilmek üzere yüksek maaş ile görevlendirilecek en az lise mezunu personeller alınacak. Geçtiğimiz şubat ayında da yayımlanan ilan ile 1.000 kabin memuru alımı yapılacağı duyurulmuştu. Mart ayında ise alımlar farklı kadrolarda yapılacak. Alınacak personeller İstanbul'da görevlendirilecek.

Haber

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Take-Off 101 (Part-Time Öğrenci), Kaptan Pilot Dar Gövde, Kaptan Pilot Geniş Gövde, II. Pilot Geniş Gövde, II. Pilot Dar Gövde, Kaptan Pilot Dar Gövde, Kaptan Pilot Geniş Gövde, II. Pilot Geniş Gövde, II. Pilot Dar Gövde.

THY PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NELER

* Türk vatandaşı olmak
* Adli sicil kaydı bulunmamak
* Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak
* Görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu olmamak
* Part time personel alımları için üniversitelerin 3.sınıfında öğrenci olmak
* Pilot alımı kadroları için en az lise mezunu olmak
* Pilot alımları için 1 Ocak 1962 tarihinden sonra doğmuş olmak

BAŞVURU SÜRECİ

THY personel alım ilanına başvurular, THY kariyer sitesi üzerinden online olarak yapılacak. Başvuruların sona ermesinin ardından başvurular değerlendirildikten sonra adaylar mülakat, İngilizce sınavı gibi aşamalardan geçecekler. İlanlara son başvuru tarihleri THY sitesi üzerinden görüntülenebilecek.