THY En Az 7 Bin TL Maaş ile Personel Alım İlanı İŞKUR'da Yayımlandı! Başvuru Şartları, Çalışma Adresi

Türk Hava Yolları (THY) personel açığı olan kadrolarda görevlendirilmek üzere alım ilanını İŞKUR üzerinden yayımladı. Alım yapılacak kadrolar, başvuru şekli ve süreci, başvuru şartları haberimizde...

THY En Az 7 Bin TL Maaş ile Personel Alım İlanı İŞKUR'da Yayımlandı! Başvuru Şartları, Çalışma Adresi

Türk Hava Yolları (THY), İŞKUR üzerinden yayımladığı ilan ile açık olan 2 kadroda görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Alınacak personeller Sivas ve İstanbul'da görevlendirilecek. Alımlar Tur Operatörü ve Endüstri Mühendisi pozisyonlarında yapılacak. Endüstri Mühendisi alımları engelli aday kontenjanından yapılacak. En az %40 engelli raporu olan adaylar başvuru yapabilecek.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Tur Operatörü (1)

Endüstri Mühendisi (1)

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

* Kariyer ve gelecek hedefleri olmak
* Yurt dışı ve yurt içi paket turlarımız için organizasyon yapabilecek olmak
* Grupları için otel, uçak opsiyonların takibinin, yeni destinasyonlara paket tur düzenlenmesinin, diğer tur operatörlerinin satış fiyat kontrollerinin düzenli yapılarak satılabilir yeni ürün oluşturulması gibi çalışmaları azim ve disiplinle yapabilecek olmak
* İletişim yönü güçlü ve takım çalışmasına uyumlu olmak
* Yüksek hedefleri olmak

İŞKUR'da yayımlanan tüm ilanlara başvuru yapacak adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, 18 yaşını doldurmuş olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmaması, İŞKUR'a kayıtlı işsiz olması gerekiyor.

BAŞVURULAR İŞKUR'DAN

THY personel alım ilanına başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. Endüstri Mühendisi için başvurular 29 Mart 2022'de, Tur Operatörü için de 31 Mart 2022'de sona erecek.