Temmuz bitmeden Hyundai Bayon sahibi olun! Hyundai'den Temmuz kampanyası

Hyundai'nin yeni SUV modeli Bayon için yeni fiyat listesi yayınlandı. Hyundai'nin yayınladığı listedeki fiyatlar şaşırttı. Peki; yeni Hyundai Bayon 2022 nasıl, alınır mı, Temmuz ayı fiyat listesi ne kadar?

Temmuz bitmeden Hyundai Bayon sahibi olun! Hyundai'den Temmuz kampanyası

Son dönemlerde bir anda satışında yükseliş yakalanan otomobil Hyundai Bayon, caddelerde sıklıkla görülmeye başladı. Hyundai tarafından bu yıl çıkartılan bu yeni SUV model otomobilin satış fiyatı, özellikleri ve tasarım anlayışı da dikkat çekiyor.

Hyundai tarafından bu yıl satışa çıkartılan 2022 Hyundai Bayon model SUV otomobil yenilikçi tasarımı ve güçlü özellikleri ile dikkat çekiyor. Ancak aracın bu dikkat çeken unsurlarının yanı sıra Hyundai tarafından yeni yayınlanan fiyat listesi dikkat çekti.

Temmuz bitmeden Hyundai Bayon sahibi olun! Hyundai'den Temmuz kampanyası - Resim : 1

Sıfır km otomobil almanın büyük ölçekte zorlaştığı bu dönemlerde sıfır km otomobil almak isteyen pek çok otomobil sahibi adayı, ikinci el araçlara yöneliyor. ancak ikinci el piyasasında da karşı karşıya kalınan yüksek fiyatlar nedeniyle pek çok vatandaş araç sahibi olamıyor. Kimileri sıfır km otomobil almak için kredi çekerken kimileri de ikinci el taşıt kredilerinden faydalanarak hayallerindeki otomobile sahip olmak istiyor.

Ancak bu dönemlerde bazı otomobil markaları yaptıkları kampanyalar ile araç sahibi olmak isteyen vatandaşların ihtiyaçlarına cevap veriyor. Pek çok marka hazırlamış olduğu kampanyalar ile dikkat çekse de Hyundai firmasının yaptığı indirimler ve kampanyalar pek çok kişinin dikkatinden kaçmıyor. Hyundai'nin yaptığı kampanyalara son eklediği bu kampanya ise büyük dikkat çekti.Hyundai; yaptığı kampanya ile Bayon isimli SUV ile Hatchback arasında bir konumda bulunan modelinde büyük bir indirime gittiğini duyurdu.

Temmuz bitmeden Hyundai Bayon sahibi olun! Hyundai'den Temmuz kampanyası - Resim : 2

Hyundai'den Dev İndirim! Bayon Fiyatları Kaçırılmaz

Hyundai tarafından sıfır km otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlara özel olarak geliştirilen bu kampanya kapsamında Bayon model otomobillerin fiyatlarında büyük ölçekli düşüşler yaşandı. İşte Hyundai Bayon Temmuz 2022 fiyat listesi;

  • 1.4 MPI 100 PS Jump - Benzin - Manuel
  • Fiyatı: 457.000 TL
  • 1.4 MPI 100 PS Jump - Benzin - Otomatik
  • Fiyatı: 488.000 TL
  • 1.4 MPI 100 PS Style - Benzin - Otomatik
  • Fiyatı: 510.000 TL
  • 1.4 MPI 100 PS Elite - Benzin - Otomatik
  • Fiyatı: 522.500 TL
  • 1.0 T-GDI 100 PS Style - Benzin - DCT
  • Fiyatı: 551.500 TL

Temmuz bitmeden Hyundai Bayon sahibi olun! Hyundai'den Temmuz kampanyası - Resim : 3

Hyundai Bayon sahibi olmak isteyen vatandaşlar bu fiyatlardan satın alabilmekiçin Temmuz ayı bitmeden yetkili Hyundai bayiilerini ziyaret edebilirler.

SONRAKİ HABER