Temizlik, Şoför, Güvenlik kadrolarında memur alınacak! 50 KPSS ve lise mezunu olmak yeterli

Üniversite bünyesine güvenlik, şoför, temizlik ile birlikte sağlık memuru, mühendis, psikolog kadrolarına memur alınacak. Başvurular 50 KPSS ile yapılacak. Lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecek.

Temizlik, Şoför, Güvenlik kadrolarında memur alınacak! 50 KPSS ve lise mezunu olmak yeterli

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğü sözleşmeli kamu personeli alımı yapacak. Kurum duyurusunda hangi kadrolarda hangi şartlarda personel alımı yapacağını, ilana kimlerin başvuru yapabileceğini ve memur alımı için diğer tüm ayrıntıları tek tek duyurdu.

ÜNİVERSİTEYE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

Yayımlanan duyuruya bakıldığındakurumun toplam 27 adet eprsonel alımı yapacağı açıklandı. KPSS Puan sıralaması esasına göre başvuru yapılacak olan memur alımlarında ayrıca mülakat sınavı uygulanacak. Memur alımları için talep edilen bir diğer şart ise yaş şartı. Kurum bazı kadrolar için adayların 1992 bazı kadrolar için ise 1987 doğumlu olmasını istiyor.

Açık Kadrolar

Mühendis Kadrosu: İnşaat Mühendisliği lisans programından mezun olmak.

Psikolog Kadrosu: Psikoloji lisans programından mezun olmak. Büro Personeli Kadrosu: Herhangi bir lisans programından mezun olmak.

Sağlık Tekniker Kadrosu: Laborant ve Veteriner Sağlık, Veteriner Sağlık Teknikerliği, Diş Protez Teknolojisi veya Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Kadrosu: 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun’un 10 uncu maddesinde sayılan şartlara haiz olmak. Herhangi bir lisans programından mezun olmak.

Destek Personeli (Temizlik) Kadrosu: Herhangi bir ortaöğretim kurumundan mezun olmak. (Lise veya dengi okul mezunu)

Destek Personeli (Şoför) Kadrosu: Herhangi bir ön lisans programından mezun olmak. E Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi olmak. SCR2 Belgesi sahibi olmak.

İLANLARA BAŞVURU YAPACAK OLAN ADAYLAR

Yukarıda yer alan 17 kişilik sözleşmeli kamu personeli alım ilanları için istekli olan adayların genel memur alım koşullarına haiz olmaları gerek. Bu şartların dışında adayların KPSS'ye girmiş olmaları gerekiyor. Taban puan şartı bulunmuyor. Ancak adaylar mülakat aşamasına belli sayıda kişi olarak çağrılacaklar. Çağırılacak olan adaylar ise en yüksek KPSS puanından başlanarak belirlenecek.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Yukarıda detayları yer alan memur alım ilanı için istekli olan adaylar başvurularını ilanın yayımlanma tarihi olan 28 Haziran'dan sonraki 15 gün içerisinde yapacaklar. Başvurular üniversitenin web sayfasından alınacak olan formun doldurulması ve talep edilen evrakların Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim edilmesiyle yapılacak