TEB'den Emeklilere Özel Kredi Desteği ve Maaşa Ek 2.750 TL Geri Ödemesiz Nakit Desteği! Emeklinin Yüzü Gülecek!

Emekli maaşını TEB’e taşıyan tüm vatandaşlara birbirinden cazip finansal destekler sağlanıyor. İşte emekliyi memnun edecek o kampanyalar…

TEB'den Emeklilere Özel Kredi Desteği ve Maaşa Ek 2.750 TL Geri Ödemesiz Nakit Desteği! Emeklinin Yüzü Gülecek!

TEB’in emekli maaş müşterilerine özel kredi fırsatları sunulmaya devam ediyor. Artan temel ihtiyaçlarına karşı uygun finansman arayışına giren emekli vatandaşlar, düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile 50.000 TL’ye kadar olan tüm ihtiyaçları için TEB’den ihtiyaç kredisi desteği alabilecek.

Uygun koşullar ile sunulan kredi desteğinin yanı sıra 2.750 TL’ye varan geri ödemesiz nakit desteği de dikkat çekiyor. Aranan tek şart ise emekli maaşını TEB’den almayı taahhüt etmek. Emekliye özel bankacılık ürün ve hizmetleri ile dikkat çeken TEB, 2022 yılında da emeklinin birçok ihtiyacına finansman çözümleri sunacak.

TEB’den Emekliye Özel Kredi Desteği

3 Ocak’ta TÜİK’in duyurduğu enflasyon rakamlarının ardından belirlenen 2022 yılına ait emekli maaşı zammının ardından vatandaşlar yeni yılda kendi bütçe planlarını yapmaya başladı. Üst üste gelen zamlara karşı güç yetiremeyen emeklilerin ek finansman desteği arayışları ise hızlandı.

Emekli maaşını TEB’den alanlara özel başlatılan ve 50.000 TL’ye kadar olan kredi desteği kapsamında, yüzde 1,999’dan başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır. TEB’in dijital kanalları üzerinden başvurularını kolayca yaparak tüm emeklilerin uygun geri ödeme seçeneklerinden de yararlanarak kendileri için en uygun emekli ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanması sağlanacaktır. Böylece emeklinin yeni yılda ihtiyaç duyduğu finansman desteği çözüme kavuşacak.

Emekliye Geri Ödemesiz 2.750 TL Nakit Promosyon

Emekli maaşını TEB’e taşımayı 3 yıllığına taahhüt eden vatandaşlar, 2.750 TL’ye kadar geri ödemesiz olarak maaşa ek nakit desteğinden yararlanabilecekler. İster sadece emekli tanıdıklarını getirerek 2.500 TL nakit promosyon alabilir isterlerse de 2 veya daha çok otomatik ödeme talimatı vererek 2.750 TL’ye varan nakit desteğinden kolayca yararlanabilirler.

Maaş taşıma işlemlerini yaparak 2.750 TL nakit desteğinden yararlanmanın dışında, TEB’in emeklilere özel sağladığı kredi fırsatları ve diğer emekliye özel bankacılık ürün ve hizmetleri ile avantajlı bir yıl geçirme şansı elde edilmektedir.