TCMB Toplantısı Öncesinde İhtiyaç Kredisi Faizleri Değişiyor! Bankalardan Düşük Faizli İhtiyaç Kredileri

TCMB'nin bu hafta içinde yapacağı yılın son faiz toplantısı öncesinde bankalar ihtiyaç kredisi faizlerini güncelledi. İşte en uygun ihtiyaç kredileri…

TCMB Toplantısı Öncesinde İhtiyaç Kredisi Faizleri Değişiyor! Bankalardan Düşük Faizli İhtiyaç Kredileri

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) tarafından politika faizlerinin son kararla birlikte yeniden düşürülmesinin ardında tüketici kredilerinin faiz oranları da bankalar tarafından güncellenmeye başladı. Başta kamu bankaları olmak üzere birçok bankadan cazip ihtiyaç kredisi fırsatları sunulmaya devam ediyor.

En Uygun İhtiyaç Kredisi

Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren birçok kurum tarafından, artan kur ve enflasyon nedeniyle nakit sıkıntısı çeken vatandaşlara uygun ihtiyaç kredisi destekleri verilmeye devam ediyor. Faiz oranlarını güncelleyen bankalar tarafından son dönemde ihtiyaç kredilerinde ayrıca faiz oranları da yüzde 0’a kadar indirildi. Akbank, ING Bank ve Aktif Bank 1.000 TL’den 5.000 TL’ye kadar faizsiz kredi fırsatı sunuyor. Daha yüksek kredi miktarlarında ise bankaların düşük faiz politikaları dikkat çekiyor.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Faizleri

QNB Finansbank tarafından Tanışma Kredisi kampanyası kapsamında, yüzde 1,49’dan başlayan faiz oranları ile birçok farklı ihtiyaç kredisi desteği sağlanıyor. Esnek ödeme koşulları ve avantajlı faiz oranlarının yer aldığı krediler vatandaşların tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. 3 ay ertelemeli kredilerden kamu çalışanlara özel kredilere, borç kapatma kredisinden kolay ödemeli ihtiyaç kredilerine kadar birçok seçenek QNB Finansbank tarafından tüm vatandaşlara uygun ödemem seçenekleri ile verilmeye devam ediyor.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

ING Bank yüzde 1,48’den başlayan faiz oranları ile her ihtiyaca yönelik 20.000 TL’ye kadar kredi sağlıyor. Ayrıca Turuncu Ekstra programı kapsamında yer alan müşterileri için 5 bin TL’ye kadarı yüzde 0 faiz oranları ile sunulmaya devam ediyor. 36 aya kadar vade seçenekleri ile en uygun ihtiyaç kredisine ING Bank aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

3 ay erteleme fırsatları ile Akbank tarafından anında ihtiyaç kredisi fırsatları sunuluyor. Yüzde 1,76’dan başlayan faiz oranları ile 3 erteleme imkanına sahip krediden tüm çalışanların yararlanması mümkün hale getirildi. Ayrıca Akbank Mobil ile banka müşterisi olan tüm vatandaşlar 2 gün içinde başvurularını yapmaları halinde 5 bin TL krediyi anında yüzde 0 faiz oranları ile alabilecekler.