Suzy Cortez kimdir, kaç yaşında, onlyfans hesabı adresi nedir?

Gerrard Pique ile gündeme düşen Onlyfans fenomeni Suzy Cortez son günlerde sık bir şekilde konuşulmaya başlandı. Peki Suzy Cortez kimdir, kaç yaşında, onlyfans hesabı adresi nedir?

Suzy Cortez kimdir, kaç yaşında, onlyfans hesabı adresi nedir?

Gerrard Pique ile gündeme düşen Onlyfans fenomeni Suzy Cortez son günlerde sık bir şekilde konuşulmaya başlandı. Şu sıralar hararetli tartışmalara yol açan şeylerden biri de Kolombiyalı şarkıcı Shakira ile İspanyol profesyonel futbolcu Gerard Piqué arasındaki romantik ba oldu. Suzy Cortez isimli bir model, kısa bir süre önce Shakira'nın bebek babası Gerard hakkında bazı yorumlar yaptı. Modelin Piqué hakkında ne söylediği ile ilgili detaylar haberde yer alıyor.

İspanyol yayını El Periodico, Shakira ve Piqué'nin ilişkilerini bitirmenin eşiğinde olduğunu iddia eden ilk kişi oldu. Bu, çiftin yollarını çoktan ayırdığına dair yaygın spekülasyonlara yol açtı. İki ünlünün bazı hayranları, tüm söylentilerin doğru olduğunu düşünmekte nispeten hızlı davrandılar ve en son şarkısı “Te Felicito”yu, söylentilerin evliliğin dağılmasıyla ilişkilendirmeye başladılar.

“Waka Waka” adlı şarkısının müzik videosu setinde ikisi başlangıçta birbirine bağlandı ve o zamandan beri bir çift olarak birlikteler. Shakira ve Gerard, ikisi de erkek olan iki küçük çocuğun gururlu ebeveynleridir.

Suzy Cortez kimdir?

Suzy Cortez kimdir, kaç yaşında, onlyfans hesabı adresi nedir?

Suzy Cortez, Brezilya'da modelleme, atletizm ve televizyon sunuculuğu alanlarında tanınmış bir isimdir. Ek olarak, 2015 yılında Miss Bumbum unvanını aldı. Farkında olmayanlarınız için, “Miss Bumbum” Brezilya'da düzenlenen bir güzellik yarışmasıdır ve kazanan, dünyanın en büyüğü olarak kabul edilen kalçalara sahip olduğu için bir ödül alır.

Brezilya, Sao Paulo'da bulunan Campinas, 32 yaşındaki adamın evinin bulunduğu yer. Sosyal medya platformu Instagram'da aktif ve orada bir profil tutuyor. Instagram'da yaklaşık 58 bine yakın takipçisi var ve OnlyFans'ta da bir sayfası var.

Suzy, Playboy dergisinin kapağında birçok kez yer almıştı. 2015'teki güzellik yarışmasındaki zaferinin ardından Cortez, 2016'daki Rio Olimpiyatları'nın elçisi olarak görev yapmak üzere seçildi.

Bir süre geçtikten sonra, modele başka bir tanınmış yarışmanın elçisi olarak hizmet etme seçeneği de sunuldu. 2018'de Suzy, Rusya'da düzenlenecek 2018 turnuvası için resmi FIFA Dünya Kupası elçisi olarak seçildi.

Bir model olan Suzy Cortez, Gerard'ın onunla Instagram doğrudan mesajları aracılığıyla iletişim kurduğunu iddia ediyor.

Suzy Cortez, kısa süre önce Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en eski İspanyolca günlük gazete olan El Diario ile etkileşime girerken, Piqué'nin sosyal medya platformu Instagram'daki doğrudan mesajlarına (DM'ler) girdiğini ve uygunsuz metin mesajlarını gönderdiğini belirtti. El Diario, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en eski İspanyolca günlük gazetedir.

Medya kuruluşunun verdiği bilgiye göre model, kendileriyle Twitter üzerinden iletişime geçerek Gerard'ı gündeme getirdi ve "Bana en doğrudan mesajı gönderen oydu" dedi. Ayrıca Barcelona'nın eski başkanı Sandro Rosell'in onları birbirleriyle temasa geçiren kişi olduğunu da açıkladı.

resim 22

Cortez, "O pozisyon boşken Barcelona başkanlığını yürüten Sandro Rosell'in bir arkadaşıydım" dedi. Piqué öğrendiğinde hemen telefon numaramı istedi ve ona verdiğimde hemen mesaj attı.

Manken, "Brezilya'ya döndüğümde beni direkt olarak her gün silinen Instagram hesabıma gönderdi, Avrupa'ya ne zaman döneceğimi sordu, popomun ne kadar büyük olduğunu sordu ve beni kıskandığını ekledi.

SONRAKİ HABER