Survivor şampiyonu Avatar Atakan Teşkilat dizisine mi dahil oluyor? Teşkilat dizisinin yeni sezon bombası!

Türkiye gündemine bugün öğle saatlerinde düşen gelişmelere göre Survivor'da şampiyon olan Avatar Atakan Arslan'ın TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Teşkilat'a katılacağı söyleniyor. Survivor şampiyonu Avatar Atakan Teşkilat dizisine mi dahil oluyor? Teşkilat dizisinin yeni sezon bombası!

Survivor şampiyonu Avatar Atakan Teşkilat dizisine mi dahil oluyor? Teşkilat dizisinin yeni sezon bombası!

Survivor şampiyonu Avatar Atakan Teşkilat dizisine mi dahil oluyor? Teşkilat dizisinin yeni sezon bombası! Türkiye gündemine bugün öğle saatlerinde düşen gelişmelere göre Survivor'da şampiyon olan Avatar Atakan Arslan'ın TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Teşkilat'a katılacağı söyleniyor. Teşkilat dizisinin yeni sezonu için başrol oyuncusunda sıkıntı çeken kanal ekibi Çağlar Ertuğrul'un ayrılığı sonrasında yol haritasını bir türlü belirleyememişti. Gelecek sezon için dizi ile ilgili birçok gelişmeler gündeme bomba gibi düşerken neler olacağı araştırılmaya başlanmıştı.

AVATAR ATAKAN TEŞKİLAT DİZİSİNE Mİ KATILIYOR?

Tv100 magazin kanadından gelen iddialara göre Survivor All Star’da yarışan Avatar Atakan TRT1’de ekrana gelen Teşkilat dizisine Çağlar Ertuğrul’un yerine dahil olacak. Gündeme düşen bu iddialar sosyal medyada bir anda konuşulmaya başlarken Avatar Atakan Arslan'ın yeni sezonda Teşkilat için hazırladığı bir gelişme olabilir mi merak ediliyor. İşte detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında yer alıyor.

Çağlar Ertuğrul'un başrolde oynadığı reyting rekorları kıran Teşkilat dizisinde üzücü vedanın ardından kanal ekibi yeni sezonda dizide yer alacak oyuncu konusunda oldukça geride kaldı. Çekimlere başlanacak olan Teşkilat dizisi ile ilgili gündeme flaş iddia düştü. Gelen iddialara göre Survivor All Star'da şampiyon olarak yer alan Avatar Atakan geçtiğimiz sezon erken elenirken yeni bir diziye transfer olabileceği gündemde şok etkisi yarattı.

Daha önce de yaptığı açıklamalar ile sık sık gündeme olan Avatar Atakan'ın dizide Eren karakteri ile gireceği söyleniyor. Ünlü isim ve dizi ekibinden bu konu ile ilgili şimdiye kadar herhangi bir açıklama gelmedi.

ATAKAN ARSLAN KİMDİR?

Çağlar Ertuğrul'un reytin rekorları kıran Teşkilat dizisine veda etmesinin ardından yeni başrol oyuncusunun kim olacağı merak konusu haline geldi. Bugün kulislere sürpriz bir isim düştü. Survivor All Star'da şampiyon olarak aday gösterilen Avatar Atakan 9. olarak elenmişti. Arslan dizinin yeni başrol oyuncusu olabilir.

Saha önce yaptığı açıklamalarda kariyerine oyuncu olarak devam etmek istediğini söyleyen Avatar Atakan'ın dizide Eren karakterini canlandıracağı iddia edildi. Hatta ünlü ismin çalışmalara başladığı ve karakter analizi yaptığı söyleniyor.