Star Tv'nin yeni 4 dizi projesi belli oldu! İşte yeni dizileri Yalı Çapkını, Çöp Adam, Lavanta Konağı, Kral Kaybederse

OGM Pictures'ten Star Tv'ye 4 dizi belli oldu. Onur Güvenatam'ın patronu olduğu OGM Pictures çok iddialı yeni 4 dizisi ile medya sektörüne damga vurmaya geliyor. Star Tv'nin yeni 4 dizi projesi belli oldu! İşte yeni dizileri Yalı Çapkını, Çöp Adam, Lavanta Konağı, Kral Kaybederse

Star Tv'nin yeni 4 dizi projesi belli oldu! İşte yeni dizileri Yalı Çapkını, Çöp Adam, Lavanta Konağı, Kral Kaybederse

Star Tv'nin yeni 4 dizi projesi belli oldu! İşte yeni dizileri Yalı Çapkını, Çöp Adam, Lavanta Konağı, Kral Kaybederse - OGM Pictures'ten Star Tv'ye 4 dizi belli oldu. Onur Güvenatam'ın patronu olduğu OGM Pictures çok iddialı yeni 4 dizisi ile medya sektörüne damga vurmaya geliyor. Star Tv geçtiğimiz aylarda dizi sektöründe bomba etkisi yaratan imzalardan birisine imza atmıştı. Buna göre ise başarılı yapım şirketi OGM Pictures ile anlaşma sağlayan Star Tv, Onur Güvenatam'ın patronu olduğu şirket ile anlaşmanın detayları belli olmuştu.

OGM Pictures bundan sonra sadece Star Tv'e içerik üretecek. OGM'nin kanala çekeceği ilk dizilerden birisi olan Yalı Çapkını hafta sonu sete çıkarken diğer dizilere dair detaylar da belli olmaya başladı. Çetin Tekindor, Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'i buluşturacak olan Yalı Çapkını dizisini Burcu Alptekin'in yöneteceği öğrenildi. OGM tarafında bitmek bilmeyen iddialı projeler için ise Star Tv bu sene bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

OGM Pictures imzalı bir diğer dizinin adı ise Çöp Adam oldu. Uraz Kaygılaroğlu'nun başrol olarak oynaması beklenilen Çöp Adam dizisii Su Ersöz ile Melek Gençoğlu kaleme aldığı öğrenildi. Projenin yönetmeni vb. gibi bilgiler halen gündeme yansımazken başrolünde Uraz Kaygılarıoğlu'nun olması hayranlarını oldukça mutlu etti.

Star Tv'nin gündeme damga vuran anlaşmasının ardından üçüncü dizinin adı da belli oldu. Kadın draması olarak bilinecek olan Lavanta Konağı dizisi de herkes tarafındana merak edilmişti. Diziyi Emmy ödüllü yönetmenlerden birisi olan Hilal Saral'ın yöneteceği öğrenilirken dizinin başrol oyuncusu için ise Birkan Sokullu'nun adı geçtiği öğrenildi. Projede Aşk-ı Memnu, Fatmagül'ün Suçu Ne, Kara Sevda gibi daha önce yönetmenliğini yapan Hilal Saral'ın olması teknik ekibe güven veriyor.

OGM'nin Star için çekeceği son dizi ise Kral Kaybederse oldu. Gülseren Buğdaycıoğlu eserinden uyarlanacak olan dizi için Kıvanç Tatlıtuğ başrol de yer alıyor. Kıvanç Tatlıtuğ'un partnerliği için Beren Saat'e teklif giderken ikili yapım şirketinin aşk filmde de sete çıkması şu an henüz oyuncu ekibini netleştirmedi. Çekimlerin tamamlanmasının ardından bu proje için ise ikilinin partnerliği için son sözler konuşulacak. Kral Kaybederse dizisinin senaryosu için ise Masumlar Apartmanı'nın senaryo ekibi görev alacak.