Songül Öden, dizi setinde kaza yaşadı ölümden döndü

Ünlü Kadın oyuncu Songül Öden, Nomen dizisi çekimlerinde kaza sahnesi bölümünde araç içinde hava yastıklarının patlamasıyla sıkışıp kaldı. Apar topar hastaneye kaldırılarak tedavi işlemleri başladı. Ölümden döndüğü söylenilen ünlü kadın oyuncunun şuan da sağlık kontrollerinden geçtiği ve durumunun iyi olduğu belirtildi. Dizi çekimleri esnasında gerekli önlemler alınmadı mı? İhmalkar davranış mı sergilendi? Songül Öden neden ölümden döndü? Detaylar...

Songül Öden, dizi setinde kaza yaşadı ölümden döndü

Ünlü Kadın oyuncu Songül Öden, Disney Plus'ta yayınlanacak olan Nomen dizi setinde talihsiz olay yaşadı. Kaza sahnesi çekildiği esnada bulunduğu araç içinde hava yastıklarının patlaması sonucu ölümcül kaza yaşadığı aktarıldı. Sağlık ekiplerinin olaya acil müdahale etmesiyle birlikte apar topar hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Ünlü Kadın oyuncu Songül Öden, Nomen dizisi çekimlerinde kaza sahnesi bölümünde araç içinde hava yastıklarının patlamasıyla sıkışıp kaldı. Apar topar hastaneye kaldırılarak tedavi işlemleri başladı. Ölümden döndüğü söylenilen ünlü kadın oyuncunun şuan da sağlık kontrollerinden geçtiği ve durumunun iyi olduğu belirtildi. Dizi çekimleri esnasında gerekli önlemler alınmadı mı? İhmalkar davranış mı sergilendi? Songül Öden neden ölümden döndü?

Yaz sezonunu yoğun geçiren ünlü kadın oyuncular arasında yer alan ve Disney Plus'ın Dünya sinema ve dizi sektörüne ciddi değer katmasıyla birlikte açılış süreci Türkiye ayağında bu yaz birden fazla dizi, film ve belgesel çekmeye başladı. Melis Sezen ve Halit Ergenç ile beraber başrollerinde rol aldığı Songül Öden, Nonem dizi çekimleri esnasında araç içinde yaşanan bir olay hakkında çekimler yapılacaktı. Aracın kontağı açık kaldığı için kaza moduna geçti ve airbag patladı. Böylelikle aracın hava yastıkları içinde kendini buldu. Uzun süre araç içinde bulunduğu koltukta sıkışıp kaldığı set içerisinde bekleyen acil müdahale sağlık ekipleri tarafından ilk yapılan müdahaleler sonrasında kazadan ufak sıyırıklar atlatmasına neden oldu. Apar topar hastaneye kaldırılarak hayati tehlikesinin ortadan kalktığı açıklandı. Hastanede şuan da tedavi altında olduğu ve sağlık kontrolleri sonucunda yapılan tetkikler sonucunda taburcu olacağı bildirildi.

Türkiye'de onlarca ünlü Erkek ve Kadın oyuncuların arasında Disney Plus'ta Türk film, dizi ve belgesel kanadınca yer alan Kadın oyuncular arasında Songül Öden iki proje ile yer alıyor. Melis Sezen ve Halit Ergenç ile beraber ''Nomen'' dizisi ve Aras Bulut İynemli'nin Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandırdığı annesi Zübeyde Hanım'ı da Songül Öden'in canlandıracağı ''Atatürk'' projelerinde yer almaktadır.