Son dönemlerin çok konuşulan çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un nikah tarihi belli oldu!

Türkiye'de son aylarda sürekli gündemde yer alan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un nikah tarihleri belli oldu. Son dönemlerin çok konuşulan çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un nikah tarihi belli oldu!

Son dönemlerin çok konuşulan çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un nikah tarihi belli oldu!

Son dönemlerin çok konuşulan çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un nikah tarihi belli oldu! Türkiye'de son aylarda sürekli gündemde yer alan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un nikah tarihleri belli oldu. Başarılı oyuncu Demet Özdemir ile sanatçı Oğuzhan Koç'un geçtiğimiz günlerde kendi aralarında düzenlemiş oldukları görüntüleri sosyal medyayı sallamıştı. İkilinin mutlu görüntüleri çok fazla konuşulurken hayranları ise nikah tarihlerinin ne zaman olacağını araştırmaya başlamıştı.

Aşk Taktikleri 2 filmi için çekimlere başlayan Demet Özdemir dün akşam saatlerinde sevgilisi Oğuzhan Koç ile birlikte görüntülendi. İkili Göcek tatilinde bir araya gelirken geçtiğimiz günlerde Oğuzhan Koç'un karın baklavaları çok konuşulmuştu. İkilinin verdikleri röportaj sırasında eğlenceli anlar geçirilirken o anlar ise çok konuşulmuştu.

Oğuzhan Koç “Bütün kış spor yaptım ama bu konuda hiç konuşan biri olmadığım için ne konuşacağımı ben de bilmiyorum” dedi. Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’un karın baklavalarının gerçek olup olmadığı sorusuna “İsterseniz gerçek olup olmadığını bana sorun” dedi. Koç da “Hazır aldım, internetten sipariş ettim” esprisini yaptı.

Demet Özdemir nikah tarihlerini açıkladı

Başarılı ve güzel oyuncu Demet Özdemir çok merak edilen nikah tarihleri ile ilgili açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada “Size sürprizimizi yapalım. Çok konuşuldu. 28’i dediler ama 26 Ağustos’ta İstanbul’da evleniyoruz. Tarihin bir özel anlamı yok. O gün uygunuz” dedi. Özdemir, sevgilisine düğünde 1 milyon TL’ye saat hediye edeceği haberinin de doğru olduğunu söyledi.