Son Dakika: Rambo Okan Trabzon'da öldürüldü mü?

Gelen bir son dakika bilgisi ile Fenerbahçe'nin sembolleşmiş taraftarlarından Rambo Okan'ın Trabzon'da öldürüldüğü öne sürüldü. Detaylar haberin devamında...

Son Dakika: Rambo Okan Trabzon'da öldürüldü mü?

Fenerbahçe'nin ikonik taraftarlarından olan Rambo Okan ile ilgili bir iddia gündeme bomba gibi düştü. Trabzon'a gideceğini açıklayan Rambo Okan lakaplı Okan Güler'in Trabzon'da öldürüldüğü öne sürüldü.

Geçmiş dönemlerde de var olan ancak fitilinin 2010- 2011 sezonunda Fenerbahçe Spor Kulübünün 82 puanla şampiyon olduğu ve Trabzonspor'un averaj farkı ile ikinci olduğu futbol sezonunda ateşlendiği Fenerbahçe- Trabzonspor gerilimi halen devam ediyor.

Aradan geçen 10 yıl içerisinde Fetullahçı Terör Örgütü FETÖ tarafından Fenerbahçe'ye yapılan kumpas nedeniyle şike süreci oluşmuş ve dönemin Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım Şike ve Teşvik suçundan hapis yatmıştı.

Daha sonrasında ise gerek Fenerbahçe, gerekse bordo mavili Anadolu takımı tarafından büyük problemler yaratılmıştı.

Son olarak geçtiğimiz sezon Spor toto Süper Lig'de kupa kaldırmayı başaran ve şampiyonluk kupasını 7. kez müzesine götüren Trabzonspor'un bayrağı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asılmıştı. Bayrağı kesmeye çalışan Rambo Okan lakaplı Okan Güler, ilk denemesinde başarısız olmuş ancak ikinci seferde bayrağı kesmeyi başarmıştı.

Trabzonspor'un İstanbul, Kadıköy'de şampiyonluk kutlamaya çalışması da olayların ateşini artırırken sezon bu süreçler ile kapanmıştı.

Dün İstanbul'dan Trabzon'a gideceğini duyuran Rambo Okan bugün Trabzon otobüsünden bir paylaşım yapmış ve gidişini resmi sosyal medya hesabından göstermişti.

Son Dakika: Rambo Okan Trabzon'da öldürüldü mü? - Resim : 1

Sonrasında sosyal medya platformlarında ortaya sürülen bir iddia ile sosyal medya gündemi bir anda alevlendi. Rambo Okan'ın Trabzon'a gidişi ile bir grup Trabzonspor taraftarı ile arbede yaşadığı ve öldürüldüğü iddiası ortaya sürüldü.

Rambo Okan lakaplı Okan Güler'den henüz herhangi bir haber alınamamış olması ise iddiaları destekledi. Ancak Rambo Okan'ın öldürülüp öldürülmediği ile ilgili henüz kesin bir bilgi bulunmuyor. Detaylar geldikçe bu haberin devamında son dakika haberi olarak paylaşılacak.

SONRAKİ HABER