Son Dakika Galatasaray Haberleri: Fatih Terim Avrupa'ya gidiyor!

Gelen bir son dakika bilgisine göre başarılı teknik adam Fatih Terim'in Avrupa yolunda olduğu iddia edildi. Galatasaraylı taraftarların sevgilisi Fatih Terim'e gelen teklif şaşırttı. Hocanın Avrupa'ya gitme ihtimali gündeme bomba gibi düştü.

Son Dakika Galatasaray Haberleri: Fatih Terim Avrupa'ya gidiyor!

Gelen bir son dakika bilgisi ile Fatih Terim'e Fransa'dan teklif olduğu öne sürüldü. Başarılı teknik adam Fatih Terim ile ilgili olan Fransa iddiası Fransız basınından geldi.

Galatasaray'ın uzun yıllar hizmet vermiş teknik direktörü Fatih Terim'in teknik adamlığa geri dönüp dönmeyeceği merak konusuydu. Çok sayıda Galatasaraylı futbol sever ise hoca Fatih Terim'in takımın başına geri dönmesi gerektiğini öne sürmüştü. Önümüzdeki sezon için Okan Buruk ile anlaşan Galatasaray'ın gündeminde yer almayan Fatih Terim'in ne yapacağı ise merak konusu olmuştu.

Son Dakika Galatasaray Haberleri: Fatih Terim Avrupa'ya gidiyor! 'Fransızlara yabancı değilsin hoca'

Son dakikalarda Fransız basınından gelen bilgilere göre Fatih hocanın Avrupa'dan çağrıldığı öne sürüldü. Eski Galatasaray teknik direktörlerinden Igor Tudor'un bu sezon Fransız ekibi Marsilya'nın başına geçmişti. Ancak Tudor'un aldığı kararlar dikkat çekiyor. Sezon başlamadan aldığı garip kararlar ile gündeme gelen teknik adama en büyük tepkilerden biri de, antrenmana dahi çıkmadan Cengiz Ünder'i kadro dışı bırakması olmuştu. Ünder'in yanı sıra bazı oyuncular ile tesislerde kavga ettiği öne sürülen Igor Tudor'un görevden ayrılması an meselesi

Igor Tudor ile anlaşmadan önce de Fatih Terim'in kapısını çalan Fransız ekibi, Terim ile anlaşmaya varamamıştı. Ancak Fransız basınında yer alan iddialara göre Marsilya'nın Fatih Terim ile görüşme içerisinde olduğu ve başarılı teknik adamı bu kez ikna ederek takımın başına geçirecekleri öne sürüldü.

En son 2000 yılında Fiorentina ile çalışan ve daha sonra Milan'ın başına geçerek Avrupa kariyerini sonlandıran Fatih Terim, Galatasaray'ın tekrar başına geçmişti. Marsilya ile Fatih hocanın anlaşması durumunda tam 21 yıl sonra Avrupa'da Fatih Terim yönetimi ile bir takım sahaya çıkmış olacak.