ŞOK Market En Az İlkokul Mezunu 88 İşçi Alıyor: Başvurular İŞKUR'dan

ŞOK Market, İŞKUR üzerinden yayımladığı ilan ile farklı illerde görevlendirilmek üzere 88 işçi alımı yapacağını duyurdu. Alım yapılacak pozisyonlar ve başvuru şartları...

ŞOK Market En Az İlkokul Mezunu 88 İşçi Alıyor: Başvurular İŞKUR'dan

ŞOK Market, İŞKUR üzerinden bir ilan yayımlayarak farklı illerde personel açığı olan kadrolara işçi alımı yapacağını duyurdu. Alımlar, kasiyer, beden işçisi, market elemanı, perakende satış elemanı, bilgisayarlı muhasebe elemanı, satış danışmanı, vardiya amiri, temizlik görevlisi, sevkiyat görevlisi, reyon görevlisi ve şoför pozisyonlarında yapılacak.

Alınacak personeller ŞOK Market'in Bilecik, Balıkesir, Muğla, Bolu, Sakarya, İzmir, Tekirdağ, Kırklareli, Aydın, Kırşehir, Van, İstanbul, Düzce, Bursa, Antalya, Denizli, Eskişehir şubelerinde görevlendirilecek.

Haber

ŞOK MARKET İLANLARINA BAŞVURU ŞARTLARI

ilana başvuru yapacak adayların pozisyonlara göre değişmek ile beraber en az ilkokul mezunu olması gerekiyor. Başvuru yapacak adayların 20 yaş ile 40 yaş arasında olması gerekiyor. Alımlara hem kadın hem de erkekler başvuru yapabilecekler. Başvuru yapacak erkek adayların askerlik ile ilişiği olmaması da aranan şartlar arasında.

Bazı kadrolarda vardiyalı çalışma sistemi olmasından ötürü vardiyalı çalışmaya engel durumu olmayan adayların başvuruları tercih ediliyor. Yapılacak işin gerektirdiği gibi devamlı çalışmaya engel sağlık sorunu olmamak da aranan şartlar arasında yer alıyor.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN YAPILACAK

ŞOK Market işçi alım ilanına başvurular Mart ayının sonuna kadar devam ediyor. Alım yapılacak her pozisyon için son başvuru tarihi değişiyor. Başvuru yapacak adaylar İŞKUR Açık İş İlanları sekmesinde ŞOK Market yazıp aratarak marketin tüm ilanlarına erişip başvuru yapabilecekler.

SONRAKİ HABER