Sır Gibi Saklanan İlişkisini Açıklayan Müge Anlı'nın Dün Evlendiği Öğrenildi! İşte Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu Düğün Görüntüleri..

Türkiye'nin en önemli araştırmacı gazeteci isimleri arasında yer alan Müge Anlı geçtiğimiz hafta evleneceğini açıklarken bugün ise gündeme düşen gelişmelere göre başarılı gazeteci dün evlendi. Haberler gündemde bomba etkisi yarattı. Sır Gibi Saklanan İlişkisini Açıklayan Müge Anlı'nın Dün Evlendiği Öğrenildi! İşte Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu Düğün Görüntüleri..

Sır Gibi Saklanan İlişkisini Açıklayan Müge Anlı'nın Dün Evlendiği Öğrenildi! İşte Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu Düğün Görüntüleri..

Sır Gibi Saklanan İlişkisini Açıklayan Müge Anlı'nın Dün Evlendiği Öğrenildi! İşte Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu Düğün Görüntüleri.. Türkiye'nin en önemli araştırmacı gazeteci isimleri arasında yer alan Müge Anlı geçtiğimiz hafta evleneceğini açıklarken bugün ise gündeme düşen gelişmelere göre başarılı gazeteci dün evlendi. Haberler gündemde bomba etkisi yarattı. İstanbul Emniyet Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıklayan Müge Anlı bugün akşam gündeme düşen gelişmeler sonrasında ise evlendiği öğrenildi. Hayranları ve takipçileri Müge Anlı'nın düğün görüntülerini merak ederken sessiz sedasız dünya evine giren Müge Anlı gündemin bir numaralı ismi oldu.

Müge Anlı Müstakbel Damadı Kendisi Canlı Yayında Açıklamıştı..

Müge Anlı uzun süredir Türkiye magazininde geniş yankı bulan sevgilisi haberlerine açık getirmek adına canlı yayında müjdeli haberi vermişti. Gelen haberler sonrasında ise herkes damat Şinasi Yüzbaşıoğlu'nu araştırmaya başlarken başarılı gazeteci canlı yayında şu ifadeleri kullanmıştı.

"Müge Anlı, "Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım ki şimdi artık o mu, bu mu, şu mu diye saçma sapan şeylerle karşılaşıyorum. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru çok da saygı duyduğum bir mesleği var. İnşallah önümüzdeki sezon evli bir kadın olarak karşınıza çıkmayı istiyorum. Kısa bir süre içinde karar verdim. Kendim açıklamak istedim."

Gelecek sezon evli bir kadın olarak karşınıza çıkmak istiyorum diyen Müge Anlı'nın düğünü dün gerçekleşmiş. Gelen haberler sonrasında ise vatandaşlar başarılı gazetecinin düğün görüntülerini araştırmaya başladı.

Haberi Zuhal Topal duyurdu..

Sır Gibi Saklanan İlişkisini Açıklayan Müge Anlı'nın Dün Evlendiği Öğrenildi! İşte Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu Düğün Görüntüleri..

Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun evlendiğine dair detayları ise yakın arkadaşları Zahide Yetiş, Zuhal Topal ve Şebnem Bursalı gibi isimler açıkladı. Sosyal medya hesaplarından düğüne dair görüntüleri paylaşan ünlü isimler resmen Müge Anlı'nın evlendiğini duyurmuş oldu.

SONRAKİ HABER