Şimdi Başvurana İş Bankası'ndan Anında 200 TL! İşCep'i İndiren ve Başvuran Herkes Yararlanacak!

İşCep üzerinden başvurularını iletenlere özel anında 200 TL verilecek. Ayrıca İş Bankası’nın birçok avantajından da yararlanabilirsiniz…

Şimdi Başvurana İş Bankası'ndan Anında 200 TL! İşCep'i İndiren ve Başvuran Herkes Yararlanacak!

Vatandaşların artan ihtiyaçları sonucu mobil bankacılık hizmetleri ve kredi kartı kampanyaları son dönemde ilgi görmeye başladı. İş Bankası ise birçok harcamada geçerli olmak üzere 200 TL’ye kadar ödeme yapmaya hazırlanıyor. İşCep müşterisini olan tüm vatandaşlara verilecek destek ile hem şubeye gitmeden kolayca banka müşterisi olabilir hem de 200 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.

31 Aralık 2022 tarihine kadar İşCep indirip ‘’Müşteri Olmak İstiyorum’’ seçeneğini kullanarak başvuru adımlarının takip edenlerin yararlanabileceği kampanya kapsamında, kartınızın gelmesini beklemeden de anında mobil temassız ile internet alışverişlerinde kartınızı kullanabilirsiniz.

Araçta Öde ile Akaryakıtta 50 TL

Türkiye İş Bankası’nın ayrıcalıklı kredi kartlarından Maximum, ayrıcalıklı kampanyaları sayesinde özellikle üst üste gelen zamlar sonrasında vatandaşların akaryakıt harcamalarını kolaylaştırmak için avantajlı seçenekler sunmaya devam ediyor.

Araçta Öde ile 50 TL MaxiPuan kampanyası kapsamında, Pazarama Araçta Öde uygulamasına dahil tüm akaryakıt istasyonlarında geçerli olmak üzere tek seferde veya farklı günlerde yapılacak ve Maximum Mobil ile ödenecek ikinci ve sonrası 200 TL ve üzeri her yakıt alışverişi için 10 TL, toplamda ise 50 TL kazanma şansı sunulacak.

Shell’de 40 TL MaxiPuan Kampanyası

Maximum kart akaryakıt kampanyaları arasında öne çıkan Shell indirimler ise birçok vatandaşın zamlı akaryakıt fiyatları karşısında ayrıcalıklı seçeneklerden yararlanmasını sağlıyor. 15 Şubat’a kadar geçerli kampanya kapsamında Shell üzerinden yapılacak tüm akaryakıt harcamaları için cazip seçenekler sunuluyor. 40 TL’ye varan MaxiPuan seçeneğinden yararlanarak vatandaşların alışverişlerini çok daha avantajlı hale getirmeleri sağlanacak.

Farklı günlerde veya tek seferde yapılacak 150 TL ve üzer 4’üncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarına, anlaşmalı Shell istasyonlarında geçerli olmak üzere 40 TL MaxiPuan verilecek. Bu sayede anlaşmalı istasyonlardan gerçekleştirilecek sonraki harcamalar için puanları kullanarak avantajlı şekilde akaryakıt harcamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. İşCep ve Maximum kampanyalarından yararlanarak daha birçok farklı sektörde benzer indirim ve ayrıcalıklar kazanabilirsiniz.