Sıfır Almak Hayal Oldu! Sahibinden İkinci El 1+1, 2+1, 3+1 Prefabrik Evler 45 Bin TL'den Satılıyor

Son zamanlarda artan konut fiyatları nedeniyle sıfır ev almak adeta hayal oldu. Sıfır konut alacak bütçesi olmayanlar için ikinci el 1+1, 2+1, 3+1 prefabrik konutlar 45 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı.

Sıfır Almak Hayal Oldu! Sahibinden İkinci El 1+1, 2+1, 3+1 Prefabrik Evler 45 Bin TL'den Satılıyor

Başımı sokacak bir evim olsun diyen vatandaş için ülkemizde sıfır konut almak neredeyse imkansız oldu. Vatandaş fiyat olarak daha uyguna gelen prefabrik konutlara yöneldi. Prefabrik konutlarda da sıfır almak neredeyse imkansız hale gelince devreye sahibinden ikinci el satılık konutlar girdi.

KONUT FİYATLARI TAVAN YAPTI, PREFABRİK EVLER ÖN PLANA ÇIKTI

Ülkemizde her geçen gün artan konut fiyatları, ev sahibi olmak isteyen vatandaşları daha uygun olan prefabrik evlere yönlendirdi. Özellikle risk bölgesinde yer alan bölgelerde, arsa alıp içerisinde prefabrik ev yapmak daha mantıklı bir hal aldı. Prefabrik evlere olan arz her geçen gün artıyor. Talebin artması da fiyatları zaman zaman yükseltiyor. Yaz aylarının yaklaşması ile prefabrik konut alma planı olan vatandaşlar, ikinci el prefabrik evleri tercih ediyor.

Sıfır Almak Hayal Oldu! Sahibinden İkinci El 1+1, 2+1, 3+1 Prefabrik Evler 45 Bin TL'den Satılıyor

Sahibinden ikinci el olarak satılan prefabrik evlerin fiyatlarının içerisinde kurulum, montaj, anahtar teslim fiyatları da yer alıyor. İkinci el prefabrik ev alanlar cebinden ekstra bir ödeme yapmak durumunda kalmıyor.

45 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA SATILIYOR

İkinci el prefabrik konut satışları, 45 bin liradan başlayan fiyatlarla yapılıyor. Prefabrik ev alırken fiyat karşılaştırması yapılması ve ekstra bir maliyet olup olmadığından emin olunması gerekiyor.

Sahibinden satışa çıkarılan en uygun fiyatlı ikinci el prefabrik ev, İstanbul Ataşehir'de yer alıyor. Ardından Antalya Kepez'de bulunan tek odadan ve tuvaletten oluşan prefabrik ev 46 bin 500 TL ile alıcısını bekliyor.