Sıcaktan bunalanlara zincir marketten dondurma hediyesi! Migros bedava Algida dondurma veriyor, nasıl alınır?

Sıcak yaz günlerinde Migros'tan serinleten kampanya geldi. Migros ve Algida'nın işbirliği ile yapışan kampanya sayesinde vatandaşlar bedava dondurma yiyebilecek! Peki; Migros'un bedava dondurma kampanyasının detayları neler, kim nasıl faydalanır?

Sıcaktan bunalanlara zincir marketten dondurma hediyesi! Migros bedava Algida dondurma veriyor, nasıl alınır?

Sıcak yaz günlerinde bunalan vatandaşlar için Migros ve Algida'nın iş birliği ile hazırlanan yeni bir kampanya duyuruldu. Bu kampanya sayesinde vatandaşlar Migros marketlere giderek ücretsiz bir şekilde dondurma alabilecek. Zincir market firması Migros ve dondurma markası Algida tarafından duyurulan yeni iş birliği kampanyası ile vatandaşlara bir adet dondurma hediye edilecek. Gerekli işlemleri yapan vatandaşlar Migros şubelerine giderek bedava bir şekilde dondurmalarını alabiliyor.

İki firmanın ortak yürüttüğü bu kampanyanın bir benzeri geçtiğimiz yıllarda yine Algida tarafından ortaya çıkmış ancak büyük bir ses getirememişti. Son olarak henüz duyurulan bu kampanya kapsamında ise vatandaşların Migros marketlerden ücretsiz bir şekilde dondurma alabilmeleri sağlanıyor.

Sosyal medya platformlarında son dakikalarda gündeme gelen bu konu ile ilgili pek çok vatandaş bedava dondurmalarını nasıl alacaklarını araştırmaya başladı. Yüksek sayıda bir takipçi kitlesine sahip olan bir Instagram hesabı tarafındna yapılan paylaşım ile duyurulan bu kampanya kapsamında vatandaşların Migros'lardan ücretsiz bir şekilde dondurma alabilecekleri öne sürüldü. Pek çok kişi videoyu izledikten sonra bu kampanyadan nasıl faydalanabileceğini araştırmaya başladı. Peki; Migros ve Algida'nın hazırladığı bedava dondurma kampanyasından nasıl faydalanılır?

Detayların cevabı haberin devamında, Kamu Gündemi sayfasında...

MİGROS BEDAVA DONDURMA NASIL ALINIR?

Migros şubelerinden bedava dondurma almak isteyen pek çok kişi bu kampanyadan nasıl faydalanabileceklerini araştırmaya başladı. Zincir market ve dondurma üreticisi tarafından oluşturulan bu yeni kampanya kapsamında vatandaşların dondurma kazanmak için bazı işlemleri gerçekleştirmesi gerekiyor. Yapılması gereken işlemler ise şu şekilde;

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin ilk olarak akıllı telefonlarına Algida ve Migros Money uygulamasını indirmesi gerekiyor. Bu iki uygulamayı indirdikten sonra Algida uygulamasına giriş yapmak ve üye olmak gerekiyor. Üy olan kişilerin uygulama içerisinde yer alan Ürünler kısmından Tıkla Kazan adı ile yer alan kısma tıklaması gerekiyor. Bu işlemin ardından Algida, kullanıcıya 2 adet kod veriyor. Bu kodlardan biri tıklayan, diğeri ise başkasına göndermesi için. Herkesle paylaşılabilen ikinci kodu kullanıcılar istediği kişiye yollayabiliyor. Daha sonra verilen ilk kod Migros Money uygulamasından Şifre ile Kod Tanımla kısmına yapıştırılıyor.

Sıcaktan bunalanlara zincir marketten dondurma hediyesi! Migros bedava Algida dondurma veriyor, nasıl alınır?

Instagram'da @deneebunuublogger kullanıcı adı ile bulunan sayfanın yaptığı paylaşıma göre bu işlemleri yapan kullanıcılar Migros şubelerinden ücretsiz bir şekilde dondurmalarını alabiliyorlar.