Shiba coin (SHIB) efsanesi geri dönüyor, hızla yükseliyor! Shiba coin alınır mı, ne kadar oldu, fiyatı kaç TL 20 Temmuz 2022?

Kripto para piyasasına yapmak isteyen çok sayıda kişi altcoin piyasasını araştırıyor. Pek çok yatırımcının tercih etmeye çekindiği Shiba ile ilgili gelişmeler ise dikkat çekiyor. Peki Shiba coin alınır mı, alınmaz mı?

Shiba coin (SHIB) efsanesi geri dönüyor, hızla yükseliyor! Shiba coin alınır mı, ne kadar oldu, fiyatı kaç TL 20 Temmuz 2022?

Son zamanlarda kripto para piyasalarında yaşananlar yatırımcıların gözünü korkutuyor. Özellikle Bitcoin ve altcoinlerde yaşanan hareketlilikler nedeniyle çok sayıda yatırımcı dolar, altın ve menkul değerler gibi geleneksel yatırım araçlarına geri dönüş yapıyor. Ancak son saatlerdde Shiba'dan yaşanan gelişmeler yatırımcıların yüzünü güldürecek cinsten.

Uzun bir süredir düşüşte olan Shiba coinde yükseliş hareketi dikkat çekiyor. Grafikler incelendiğinde görülen yukarı yönlü ivmelenme nedeniyle Shiba coin Amerikan Doları karşısında değer kazanıyor.

İlk olarak Ağustos 2020'de kripto para yatırımcılarının karşısına çıkan Shiba coin (SHIB) başta Elon Musk olmak üzere pek çok yatırım uzmanı tarafından sıkça gündeme getirildi ve olduğundan çok daha popüler bir hal aldı.

Elon Musk'ın yaptığı paylaşımlarda belirttiği Shiba isimli altcoinin yükselişe geçeceği ve yatırımcılarına kazandıracağı teorisi çökmüş ve yüksek tutarlarda Shiba yatırımı yapmış olan kişiler büyük para kaybı yaşamıştı. SHIB kısaltması ilee de bilinen Shiba Coin yaşadığı büyük ve sert düşüşler nedeniyle yatırımcısına kaybettirirken bugün yaşanan bir gelişme dikkat çekmeye başladı.

Shiba'da Büyük Yükseliş

Shiba coin (SHIB) efsanesi geri dönüyor, hızla yükseliyor! Shiba coin alınır mı, ne kadar oldu, fiyatı kaç TL 20 Temmuz 2022? - Resim : 1

7.514.838.853 Amerikan Doları piyasa değeri bulunan bu altcoin, geçtiğimiz Ekim ayında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmış ve 0,00008616 dolar seviyelerine gelmişti. Ancak Ekim ayından bu yana kadar süregelen düşüşler sonrasında Shiba Coin'in fiyatı 0,00000812 dolar seviyelerine kadar gerilemişti. Son 15 günlük dilimde ise Shiba Coin büyük bir yükselişe geçti ve 0,00001290 dolar seviyesine geçti.

Anlık değerini koruyan Shiba Coin'in fiyatı yükselişini sürdürüyor. Shiba Coin nedeniyle yatırım kaybı yaşayan yatırımcılar ise bu yükselişi bir fırsat olarak görüyor.

Yurtdışı kaynaklı bazı yatırım uzmanları ve kurumları ise Shiba Coin'e yatırım yapmış kişilerin çekim işlemi yapmamasını ve yatırımlarını koruyarak kısa süre içerisinde tekrar kara geçmeyi beklemesini öneriyor.

Bu haberde yer alan bilgi ve metinler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Bu haber metnini dikkate alarak yatırım yapan kişilerin kazanç ve kayıplarından kamugundemi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.