Seversin dizisi Onur Yekta kim, gerçek adı ne?

Kanal D ekranlarının yeni sezon dizilerinden birisi olan Seversin'e Çok Güzel Hareketler 2'den bomba transfer geldi. Seversin dizisi Onur Yekta kim, gerçek adı ne?

Seversin dizisi Onur Yekta kim, gerçek adı ne?

Seversin dizisi Onur Yekta kim, gerçek adı ne? Kanal D ekranlarının yeni sezon dizilerinden birisi olan Seversin'e Çok Güzel Hareketler 2'den bomba transfer geldi. Seversin dizisi Kanal D'nin iç yapımların üstlendiği dizi projelerinden birisi olurken dolu dizgin yoluna devam ediyor. Dinamik hikayesi ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine toplayan Seversin dizisine Çok Güzel Hareketler 2'den bir oyuncu konuk oldu.

Diziye Onur Yekta adı ile katılan o oyuncunun ismi oldukça merak edilmeye başlandı. Kanal D'nin Çarşamba akşamı yeni bölümleri ile yayınlanan Seversin dizisi dinamik hikayesi ile birlikte konuk oyuncularıyla da dikkat çekiyor. Diziye gelen konuk oyuncular diziye farklı bir hava katarken yeni katılan Onur Yekta karakteri ise ortalığı karıştırıyor.

Seversin Onur Yekta kimdir?

Kanal D ekranlarının başarılı dizisi Seversin'e bu sefer Onur Yekta rolü ile Ömer Faruk Çavuş konuk oluyor. Çok Güzel Hareketler 2 eğlence programında hareketleri ile dikkat çeken başarılı oyuncu şimdilerde dizi setlerine de giriş yaptı.

Dizinin 27 Temmuz 2022 Çarşamba akşamı ekranlara gelecek olan yeni bölümünde izleyicilerin karşısına çıkacak olan Ömer Faruk Çavuş, Tolga Tuna'nın hem arkadaşı hem de rakibi olan Onur Yekta karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Onur ve Tolga’nın arkadaşlığı ne zaman nerede başladı? Çok yakın arkadaş olan ikilinin arasında ne yaşandı? Onur’un gelişi tüm dengeleri nasıl değiştirecek?

Ömer Faruk Çavuş kimdir?

Kanal D resmi internet sitesinden elde edilen bilgilere göre; 29 Aralık 1992’de Sakarya’nın Karasu ilçesinde doğdu. İlk, orta okul ve liseyi Karasu’da okudu. Karasu Meslek Lisesi Okul tiyatrosu ve Halk Eğitim Merkezi’nde tiyatro ile tanıştı. Daha sonrasında Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı ’nı kazandı. Konya’da Üniversiteyi bitirdikten sonra İstanbul’a geldi. Çeşitli reklam, dizi ve filmlerde rol aldı. Daha sonrasında BKM Mutfak Oyuncu kadrosuna girdi. Şu an Çok Güzel Hareketler 2 ekibindedir.