Senden Daha Güzel dizisinin yeni bölümünde Emel Müftüoğlu sürprizi!

Kısa sürede ekranların sevilen dizisi haline gelen Senden Daha Güzel dizisinde yeni bölümde Emel Müftüoğlu şaşırttı. Dizinin her geçen bölümde daha da ilginç bir hal alması vatandaşlar tarafından merakla izlenmesini sağladı.

Senden Daha Güzel dizisinin yeni bölümünde Emel Müftüoğlu sürprizi!

Yayına girdiği andan itibaren oldukça büyük izleyici kitlesine sahip olan Senden Daha Güzel dizisi her bölümünde izleyiciyi biraz daha heyecanlandırmayı başardı. FOX Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Cemre Baysal ile Burak Çelik'in yer aldığı dizide yayınlanan tanıtımda Emel Müftüoğlu'nun yer alması izleyicileri hem şaşırtırken hem de heyecanlandırdı.

Yaz dizileri arasında en çok konuşulanlar arasında giren Senden Daha Güzel dizisinin son dönemde reytingler konusunda oldukça büyük düşüşler yaşadığı öğrenildi. Bu nedeni olarak ise dizinin yayınlanma tarihinin yanlış olmasından kaynaklandığı ifade ediliyor. Tam tatil sezonunun ortasında yayına giren dizinin bu nedenle de reytingler konusunda sıkıntılı bir dönem yaşadığı öğrenildi.

Senden Daha Güzel dizisinin yeni bölümünde Emel Müftüoğlu sürprizi! - Resim : 1

Her ne kadar televizyonda yayınlandığı dönemde iyi bir reyting elde edilemese de sosyal medyada dizinin replikleri oldukça büyük ilgi topladı. Hem dizinin her iki başrolünün de sevilen kişilerden oluşması hem de dizinin eğlenceli bir konuya sahip olması, dizinin daha da fazla izlenmesini sağladı.

YENİ BÖLÜMDE EMEL MÜFTÜOĞLU SÜRPRİZİ

Yarın yani 19 Temmuz Salı günü yayınlanacak olan Senden Daha Güzel dizisinin yeni bölüm tanıtımında Emel Müftüoğlu görüldü. Her geçen bölümde başrollerimizin birbiri ile olan yakınlığının daha da artması ve kıskançlıkların yaşanmaya başlaması ile birlikte dizi daha da ilginç bir hal alırken, Emel Müftüoğlu'nun yeni bölümde olması dizinin daha da çok ilginç bir hal almasına neden oldu. Peki Emel Müftüoğlu kimdir?

EMEL MÜFTÜOĞLU KİMDİR?

14 Ekim 1961 tarihinde İzmir'de doğan Emel Müftüoğlu aslen Afyonkarahisarlı baba ile Artvinli annenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Babasının mesleği nedeniyle sık sık şehir değiştiren Müftüoğlu, 1985 yılında gazetede düzenlenen bir müzik yarışmasında birincilik alarak müğzik dünyasına giriş yapmıştır.

Aynı yarışmada ikinci olan Erdal Çelik ve Atilla Özdemiroğlu ile ART grubunu kuran Müftüoğlu albümler çıkarsa da 1989 yılında solo müzik kariyerine başlamıştır.

Pek çok dizi ve programda da yer alan Emel Müftüoğlu oldukça iyi bir müzik geçmişine de sahiptir.

Senden Daha Güzel dizisinin yeni bölümünde Emel Müftüoğlu sürprizi! - Resim : 2