Şekerbank'tan Veterinerlere Özel Kredi ve Kredi Kartı Kampanyası!

Şekerbank, Türk Veteriner Hekimleri Birliği ile gerçekleştirmiş olduğu iş birliği neticesinde, veteriner hekim müşterilerine nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri amaçlanmıştır.

Şekerbank'tan Veterinerlere Özel Kredi ve Kredi Kartı Kampanyası!

Şekerbank’ın Veteriner Hekim Müşterilerine Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Şekerbank’ın TVHB ile gerçekleştirmiş olduğu iş birliği neticesinde, veteriner hekim müşterilerine sunmuş olduğu ayrıcalıklar şu şekildedir:

  • Veteriner hekimler gerçekleştirecekleri tüm bankacılık işlemlerinde öncelikli olarak hizmet alacaktır.
  • Veteriner hekimin bankadan kredi talep etmesi durumunda, kişiye ilk 6 ayı ödemesiz dönem kredisi verilecektir.
  • Şekerbank ürünlerinden olan Üreten Kart ürününü kullanan veteriner hekimlerin, aylık 3 bin TL’lik harcamalarına 50 TL, aylık 6 bin TL harcamalarına 100 TL ve aylık 10 bin TL harcamalarına 150 TL hesap özeti borcu indirimi uygulanacaktır.
  • Şekerbank ürünlerinden olan Bonus Kart ürününü, bireysel olarak kullanan veteriner hekimlerin, bir yıl boyunca her ay 2 bin TL harcama sözlerine bir kereliğe mahsus olmak üzere 200 TL değerinde Bonus yüklenecektir.
  • Veteriner hekimler bankanın sunmuş olduğu POS hizmetinden yararlanmak için herhangi bir ciro şartına tabi tutulmayacak ve banka ile imzalanmış olan protokol neticesinde POS makinelerinin kurulumu ücretsiz olarak yapılacaktır. Ayrıca veteriner hekimlerden POS ürününün yıllık aidat ödemesi alınmayacaktır.
  • Veteriner hekimlerden, internet bankacılığı ve mobil uygulama aracılığı ile gerçekleştirmiş oldukları EFT ya da havale işlemleri için komisyon ücreti alınmayacak.
  • Şekerbank’tan kredi kullanmış olan ya da bankanın POS ürününü kullanan veteriner hekimlere çek karneleri ücretsiz olarak sunulacaktır.
  • Veteriner hekime ve hekimin aile bireylerine Şeker Sigorta aracılığı ile yaptıracakları KASKO sigortalarında indirim sağlanacaktır.
  • Veteriner hekimin ya da hekimin aile bireylerinin SEKAR aracılığı ile araç kiralamak istemeleri durumunda firma tarafından indirim uygulanacaktır.
  • Veteriner hekimlere, Şekerbank ATM’lerinden günlük olarak 5 bin TL nakit çekme limiti verilecektir.

Şekerbank’ın Veteriner Hekimlere Sunmuş Olduğu Kampanyaya Nasıl Başvurulur?

Şekerbank’ın veteriner hekimlere sunmuş olduğu ayrıcalıklı kampanyalardan yararlanmak için en yakın Şekerbank şubesine başvurabilir ya da Şekerbank Mobil uygulamasını indirerek, uygulama içerisinden kampanyaya başvuru sağlayabilirsiniz.

Şekerbank Veteriner Hekimlere Sunmuş Olduğu Kampanyaya Başvuru Şartları Nelerdir?

Şekerbank’ın veteriner hekimler için geliştirmiş olduğu ayrıcalık kampanyadan yararlanmak için Türk Veteriner Hekimleri Birliği’ne üye olmak ve bankadan kredi talebinde bulunmak gerekmektedir.