Şekerbank'tan Günlük 14 Lira Taksitli Emekliye Özel İhtiyaç Kredisi

Şekerbank emekli maaşını bankadan alan müşterileri için günlük 14 TL'den başlayan taksitler ile finansman vereceğini duyurdu…

Şekerbank'tan Günlük 14 Lira Taksitli Emekliye Özel İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olmayı başaran Şekerbank, emekli maaşını bankadan alan tüm emekliler için İhtiyaç Kredisi fırsatı sunmaya devam ediyor. Günlük 14 TL’den başlayan taksit fırsatları ve düşük faiz oranları ile emeklinin ihtiyaç duyacağı nakit sıkıntısı için çözüm sunuyor.

Düşük faiz oranları, uygun ödeme koşulları ve 36 aya varan vade seçenekleri ile emekli maaşına ek İhtiyaç Kredisi desteği sağlayan Şekerbank, 100 bin TL’ye kadar maksimum kredi miktarıyla da emeklinin tüm ihtiyaçlarına çözüm üretmeye devam ediyor.

Şekerbank’tan Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Emeklilere yönelik kampanya ve kredi fırsatlarının son dönemde artış göstermesi birçok vatandaş için adeta ilaç oldu. Özellikle Şekerbank gibi bankalardan gelen cazip ihtiyaç kredisi kampanyaları, artan fiyatlar karşısında nakit sorunları yaşayan vatandaşların krediler ile çok daha rahat bir şekilde ödemelerini gerçekleştirmesini sağlıyor.

Günlük 14 TL’den başlayan taksit ödemeleri ile Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi kampanyasından yararlanacak tüm emekliler için cazip teklifler sunuluyor. Söz konusu kampanyadan yararlanmak için emekli maaşını Şekerbank’tan almak yeterli olacak. 36 ay vade seçenekleriyle sunulan kredi birçok emeklinin yeni dönemde de finansman ihtiyaçlarına çözüm sunmayı hedefliyor.

Şekerbank Emekli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Şekerbank tarafından emekli maaşını bankadan alan müşterilerine özel sağlanan kredi kampanyası kapsamında düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları sağlanacak. Söz konusu kredi fırsatından yararlanmak isteyenler günde 14 liradan başlayan taksitler ile 100 bin liraya kadar finansman talep edebilecekler.

3 – 36 ay vade için yüzde 2,17’den başlayan faiz oranları ile esnek ödeme koşullarına sahiptir. Günlük 14 TL olarak hesaplanan taksit tutarı 10 bin TL kredi tutarı için yapılan hesaplamalara göre belirlenmiştir.

Emeklilere Özel Kredilere İlgi Artıyor

Son dönemde piyasalarda ve ekonomide yaşanan olumsuzluklar emeklinin de zorluk çekmesine neden oldu. Finansman arayışları içine giren birçok vatandaş banka kredilerine yoğunlaşmış durumda. Tüm ihtiyaçları için kredi talebinde bulunan birçok kişi artan hayat pahalılığı nedeniyle nakit sorunlarına finansman çözümleri bulmaya çalışıyor.

Emeklilere özel kredi sağlayan Şekerbank’ın yanı sıra birçok önde gelen kamu ve özel banka tarafından benzer kredi fırsatları sunulmaya devam ediyor. Önümüzdeki dönemde de söz konusu bankalar tarafından benzer finansman kampanyalarının devam edeceği düşünülüyor.