Sedat Peker'den flaş iddialar! Buket Aydın Yıldırım Demirören iddiaları doğru mu?

Sedat Peker bugün sabah saatlerinde Yıldırım Demirören hakkında çarpıcı iddiaları gündeme taşıyacağını açıklamasından sonra akşam saatlerinde ortalık bir anda karıştı. Sedat Peker'den flaş iddialar! Buket Aydın Yıldırım Demirören iddiaları doğru mu?

Sedat Peker'den flaş iddialar! Buket Aydın Yıldırım Demirören iddiaları doğru mu?

Sedat Peker'den flaş iddialar! Buket Aydın Yıldırım Demirören iddiaları doğru mu? Sedat Peker bugün sabah saatlerinde Yıldırım Demirören hakkında çarpıcı iddiaları gündeme taşıyacağını açıklamasından sonra akşam saatlerinde ortalık bir anda karıştı. Sedat Peker'e bağlı bir anonim hesap tarafından gündeme atılan iddialar 3 saattir ortalığı karıştırdı. Açıklamalar sonrasında Türkiye gündemi bir anda değişirken Sedat Peker'in açıklamalarına devam edeceği söyleniyor.

Eski Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı ve şimdilerde ise Demirören Medya'nın sahibi Yıldırım Demirören hakkında ortaya atılan Buket Aydın iddiaları vatandaşın doğruluğunu teyit etmeye itti. Ortaya atılan iddialar sonrasında ise bu haberlerin doğruluğu araştırılırken detaylar ise belli olmadı. İşte Sedat Peker tarafından ortaya atılan o iddialar..

Deli Çavuş hesabından paylaştı!

Yıldırım Demirören’in daha önce de adı Buket Aydın ile anılmıştı. Bu yasak aşk iddiası ilk olarak Yıldırım Demirören ve Revna Demirören çiftinin kızları Yelda Demirören’ün düğününde ortaya çıkmıştı.

Demirören Ailesi'nin düğününde sunucu Buket Aydın nedeniyle aile gerilmişti. Yasak aşk ailede büyük tepkilere yol açarken gerilim ise hat safhada yer alıyordu. Buket Aydın bu düğüne davetsiz olarak gitmiş ve Demirören’in eşi Revna Demirören “Bu kızın ne işi var? Kim çağırdı buraya” diyerek tepki gösterdi.