Sedat Peker ifşa etti! Ak Parti İzmir Milletvekili Adayı Rasim Kaan Aytoğu kimdir?

Sedat Peker'in biraz önce yayınladığı Ak Parti İzmir Milletvekili Rasim Kaan Aytoğu gündeme bomba gibi düştü. Ak Parti İzmir Milletvekili Rasim Kaan Aytoğu kimdir?

Sedat Peker ifşa etti! Ak Parti İzmir Milletvekili Adayı Rasim Kaan Aytoğu kimdir?

Ak Parti İzmir Milletvekili Rasim Kaan Aytoğu kimdir? Sedat Peker'in biraz önce yayınladığı Ak Parti İzmir Milletvekili Rasim Kaan Aytoğu gündeme bomba gibi düştü. Sedat Peker'in Twitter hesabından paylaştığı görüntüler sosyal medyada bir anda gündeme düşerken +18 görüntülere sahip Ak Parti İzmir Milletvekili Rasim Kaan Aytoğu hakkında kim olduğu araştırılmaya başlandı.

Fake hesaptan paylaşılan o ifadeler ve görüntüler sosyal medyayı salladı. İşte bir hesaptan paylaşılan o görüntüler ve yayınlanan mesajlar..

"Prof. Dr. rasim kaan aytoğu’nun LGBT görüntülerini iyice seyret. Ayrıca Ak Parti’nin de İzmir 2.Bölge Milletvekili Adayıydı. LGBT’lileri aşağılarsınız ancak bu işlere en çok siz meraklısınız. Reisimizi küçültemeyeceksiniz ancak hepiniz sırasıyla kiprit kutusuna gireceksiniz."

Sedat Peker ifşa etti! Ak Parti İzmir Milletvekili Adayı Rasim Kaan Aytoğu kimdir?

Yayınlanan bu ifadeler sonrasında ise Prof. Dr Rasim Kaan Aytoğu kimdir araştırılmaya başlandı. Daha önce afişleri verilen İzmir 2.Bölge Milletvekili Aday Adayı olan Rasim Kaan Aytoğu kimdir, evli mi işte tüm soruların yanıtları..

RASİM KAAN AYTOĞU KİMDİR, EVLİ Mİ?

1982'de University of Illinois, ABD, Endüstri Mühendisliği'nden mezun oldu. 1985'te aynı üniversiteden Endüstri Yüksek Mühendisliği'nden şeref listesinde başarı ile mezun oldu. 1988'de Başbakanlık tarafından gönderildiği Harvard Universitesi, ABD İşletme Yönetimi Programını, 1989'da da Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı tarafından gönderildiği Birleşik Krallık Kamu İdaresi Enstitüsü, İngiltere'de Kamu Yönetimi – Uluslararası Finansman Programı'nı bitirdi. 1994'te Pacific Western Universitesi, ABD'de finans doktorasını tamamladı.

T. C. Başbakanlık Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı'nda 1988-1989'da Planlama Uzmanı, 1990-1993'de Güneydoğu Anadolu Projesi (GAP) Direktörü olarak, 1994-1996'da T. C. Gazi Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü Öğretim Üyesi olarak, 1996-1998'de İstanbul Altın Rafinerisi, Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı, 1995-1999'da İstanbul Altın Borsası, Kurucu Genel Sekreteri, 1997-1998'de T.C. Başbakanlık, Başbakan Başmüşaviri, 2002-2003'te İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirakler Daire Başkanı, İSTAÇ, İSTON, BELTUR, İGDAS, KÜLTÜR A.Ş. şirketlerinde Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Yönetim Kurulu Üyesi, 2004-2005'te İstanbul'da Global Gayrimenkul Geliştirme Yatırım ve Müşavirlik Şirketi'nde CEO, 2005-2010'da Dubai'de Tanmiyat Yatırım Holding Grubu'nda İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi, 2010-2012'de Cidde Şehri Kentsel Gelişim Yatırım Holding'te Finansman Grup Başkanı (CFO) ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak hizmet verdi.