Şarkıcı Olmaya Karar Veren Merve Boluğur'un Sahne Ücreti Belli Oldu! Çiçeği Burnunda Şarkıcının Sahne Ücreti Dudak Uçuklattı!

Başarılı oyuncu Merve Boluğur uzun süredir devam etmediği oyunculuk kariyeri sonrası şarkıcı olmak istediğini dile getirmiş ve ilk şarkıcı ''şşştt'' şarkısını dinleyicileriyle buluşturmuştu. Merve Boluğur'un sahne ücreti dudak uçuklattı! Merve Boluğur konser yerleri, Merve Boluğur sahne ücreti ne kadar?

Şarkıcı Olmaya Karar Veren Merve Boluğur'un Sahne Ücreti Belli Oldu! Çiçeği Burnunda Şarkıcının Sahne Ücreti Dudak Uçuklattı!

Oyunculuk kariyerine uzun süredir devam etmeyen Merve Boluğur geçtiğimiz zamanlarda YouTube hesabı açarak takipçileri ile buluşmuştu. Daha sonra şarkı çıkarmak istediğin söylerek gündeme bomba gibi düşen Merve Boluğur dediğini yaptı. Geçtiğimiz günlerde ''şşştt'' isimli ilk şarkısını çıkaran Merve Boluğur'un sahne ücreti belli oldu.

Yeni şarkısının heyecanını yaşayan Merve Boluğru geçtiğimiz günlerde aldığı sahne ile olay olmuştu. Sahne aldığı sırada izleyicilerden beklediği enerjiyi alamayan Merve Boluğur mikrafona ''Hadi canlanın biraz'' demişti. Bu eyleme geçirme cümlesinin ardından izleyiciden bir dönüt alamayan Merve Boluğur gündeme gelmişti.

Merve Boluğur Sahne Ücreti Ne Kadar?

Murat Dalkılıç'la biten evliliğinin ardından paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen ve sosyal medyada adından espirili bir şekilde bahsettiren Merve Boluğur yeni şarkısına gelen tepkilerle ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulunmuştu. Merve Boluğur ''insan neyi istiyorsa onu yapmalı. Kim ne diyor umursamamalı'' şeklinde yaptığı paylaşımla müziğe devam edeceğini de belirtmişti.

Sık sık sosyal medya gündemine gelen Merve Boluğur İstanbul Nişantaşı'nda alacağı sahne için hazırlıklara başlarken ünlü oyuncunun sahne ücreti dudak uçuklattı. İstanbul Nişantaşı'ndaki bir mekanda sahne almaya hazırlanan ünlü oyuncunun sahne ücreti kişi başı 2.500 TL. olarak belirlendi.

Merve Bouğur Şan Eğitimi Almaya Devam Ediyor!

Müzik kariyeri için bir hayli çalışan Merve Boluğur şan eğitimi almaya devam ediyor. İnstagram hesabından yapmış olduğu paylaşımla Nişantaşı'nda sahne alacağını duyuran güzel oyuncunun sahne performansının canlı olacağı belirtildi.

Merve Boluğu'u dinlemek isteyen kişilerin ön masa olmak ğzere bir şişe içki ile ücretinin 2.500 TL. olduğu öğrenilince sosyal medya ikiye bölündü.