Samsunspor sağ bek transferi için Erdem Özgenç ile anlaştı!

Spor Toto 1.Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor transfer çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kırmızı beyazlı ekip Samsunspor'da sağ bek transferi için Erdem Özgenç ile anlaşma sağlandığı gelen haberler arasında yer alıyor.

Samsunspor sağ bek transferi için Erdem Özgenç ile anlaştı!

SAMSUNSPOR HABERLERİ - Spor Toto 1.Lig'in en pahalı kulüplerinden birisi olan Karadeniz ekibi Yılport Samsunspor'da hedef Süper Lig. Yeni sezon için çalışmalar hız kesmeden devam ederken başarılı sağ bek oyuncuları ile anlaşma sağlandığı gündeme yansıyor. Yeni sezon gelmeden kampa oyuncu yetiştirmeye çalışan Yılport Samsunspor'da çalışmalar devam ederken yeni transfer haberleri ise gündeme yansımaya devam ediyor.

Kırmızı Beyazlılar'da yeni sezon öncesinde merakla beklenen transfer çalışmaları devam ediyor. Sağ bek transferi için çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren Yılport Samsunspor'da sağ bek transferi belli olmak üzere.

Yılport Samsunspor'da 2 isimle daha anlaşma sağlanıyor..

Liglerin bitmesi ile birlikte yeni sezon yapılanmaları adına çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayan Yılport Samsunspor için elde edilen bilgilere göre ise 2 isimle daha anlaşma sağlandığı öğrenildi. Yılport Samsunspor’da Futbol Gelişim Direktörü Batu Kaplan son yaptığı paylaşımla beraber sağ bek transferinde mutlu sona ulaştıklarının sinyalini verdi.

Samsunspor sağ bek transferi için Erdem Özgenç ile anlaştı!

Kırmızı Beyazlılar sağ bek pozisyonu için tecrübeli isimler olan Erdem Özgenç ve Orhan Ovacıklı ile anlaşma sağladığı öğrenildi. Başarılı futbolcular ile anlaşma sağlandığı gündeme yansıyan haberler arasında yer alırken başarılı isimlerin hafta içerisinde Samsun'a gelerek resmi imzayı atması bekleniyor.

Samsunspor sağ bek transferi için Erdem Özgenç ile anlaştı!

Her iki futbolcu da Spor Toto 1.Lig'de birçok kere forma giyen başarılı isimlerken şampiyonluk yaşadılar. Yılport Samsunspor stoper ve kanat rotasyonları için ince eleyip sık dokurken teknik direktör Bayram Bektaş'ın önderliğinde ise transferleri bitiriyor.