Sahibinden çöktü mü? Sahibinden uygulaması erişim sağlanamıyor

Türkiye'nin en büyük ikinci el ilan sitelerinden birisi olan Sahibinden'e bugün sabah saatlerinden itibaren kullanıcılar giriş sağlayamıyor. Peki Sahibinden çöktü mü? Sahibinden uygulaması erişim sağlanamıyor

Sahibinden çöktü mü? Sahibinden uygulaması erişim sağlanamıyor

Sahibinden çöktü mü? Sahibinden uygulaması erişim sağlanamıyor - Türkiye'nin en büyük ikinci el ilan sitelerinden birisi olan Sahibinden'e bugün sabah saatlerinden itibaren kullanıcılar giriş sağlayamıyor. Sahibinden masaüstü, tablet ve mobil uygulamalarda tarayıcıdan girilirken herhangi bir problem olmazken Sahibinden uygulamasında bir problem olduğuna işaret edildi. Kullanıcılar uygulamaya girerken aldıkları ekran görüntülerini sosyal medyada paylaşılırken sebebin ne olduğunu araştırmaya başladılar. Peki Sahibinden uygulamasına neden giriş sağlanamıyor, problem ne, ne zaman çözülecek? İşte tüm detaylar Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

Sahibinden mobil uygulamasına giriş yapan kullanıcılar "Bilgilendirme işlem yapılamadı. Error code: 14002" hatası ile karşı karşıya kalıyor. Uygulamaya girildiğinde çıkan bu hata kodu sonrasında kullanıcılar tekrar kontrol için uygulamayı açarken problemin halen çözülemediğini gözlemledi. Yaşanan bu gelişmeler sonrasında ise Sahibinden uygulamasına erişimin ne zaman geri tekrar sağlanacağı merak konusu oldu. Sahibinden şirketi üzerinden ise bu konu ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

sahibinden com, gayrimenkul, vasıta, alışveriş ürünleri ve hizmetler gibi birçok kategoride ilan ve e-ticaret işlemlerinin yapıldığı online bir platformdur. Üyelik olmak ve her kategoride yılda bir ilan paylaşmak ücretsizdir. Bir sonraki ilanı aynı kategoride ve aynı yılda koymak için ücret vermek gerekmektedir.