Sadece bugün 210 kişilik memur ve işçi alım ilanı yayımlandı! KPSS'li KPSS'siz ilkokul lise önlisans lisans

Gün içerisinde Adana, Burdur, İzmir için memur alım ilanları yayımlandı. İşçi alımları için Adana, öğretim görevlisi alımları için ise Mardin adına ilanlar geldi. İşte en yeni memur işçi alım duyuruları.

Sadece bugün 210 kişilik memur ve işçi alım ilanı yayımlandı! KPSS'li KPSS'siz ilkokul lise önlisans lisans

Memur ve işçi alımları için yeni gün itibariyle yeni duyurular geldi. 4 farklı kamu kurumundan gelen duyurular ile hem sözleşmeli kamu personeli hem kadrolu işçi hemde öğretim görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu.

SÖZLEŞMELİ MEMUR ALIM İLANLARI

Çukurova Üniversitesi 99 sözleşmeli kamu personeli alımı yapacak. Memur alımları hemşire, biyolog, sağlık teknikeri, röntgen teknisyeni, destek personeli, şoför, temizlik, güvenlik, servis personeli, bakım onarım personeli, inşaat personeli, gemi adamı kadrolarından olacak. Her bir alım için üniversite öğrenim ve mesleki koşullar açıkladı.

İzmir Ege Üniversitesi Rektörlüğü 32 sözleşmeli memur alımı yapacak. Alımlar büro memuru, gemi adamı, kütüphaneci, koruma ve güvenlik görevlisi ile tekniker kadrolarına olacak. Personel alımlarına başvuru yapacak adaylar 70 KPSS puanını sağlamak zorundalar. Bazı alımlar ise KPSS'siz olacak.

İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğü 1 memur alımı yapacak. Alımlar en az 60 KPSS puanıyla olacak. Büro memuru kadrosuna alımlar "İşletme veya İktisat, lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak. R ile Veri Bilimine Giriş ve Microsoft Excel Temelleri sertifikalarına sahip olmak. Proje Yöneticisi olarak çalışmış olmak. Bütçe ve Raporlama alanında en az 5 (beş) yıl tecrübesi olmak." şartlarıyla olacak.

Sadece bugün 210 kişilik memur ve işçi alım ilanı yayımlandı! KPSS'li KPSS'siz ilkokul lise önlisans lisans

KADROLU İŞÇİ ALIM İLANLARI

Çukurova Üniversitesi bünyesindeki işleri yürütmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/Dmaddesi kapsamında İŞKUR aracılığıyla 40 kadrolu işçi alımı yapacak. Alımlar için "Sera ve açık alanda bitkisel üretim konularında çalışmaya elverişli olmak. Bahçe bakımı ve fidan yetiştiriciliği (tüp doldurma, fidan yükleme, taşıma, şaşırtma, aşılama, budama vb gibi işlemler) konularında çalışmaya elverişli olmak. Ağır ve tehlikeli işlerde (ağaç budama, fidan yükleme vb) çalışmaya engel sağlık sorununun bulunmaması." şartlarıyla olacak. Alımlar için KPSS gerekmiyor ilkokul mezunları başvuru yapabilecek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yukarıda yer alan alımlar için başvuruda bulunacak olanlar kurumların web sitelerinden ilan duyurularına ulaşacaklar. Kılavuzları inceleyen adaylar tüm şartlara haiz olmaları halinde ya kurumun bildirdiği evraklar ile birlikte şahsen başvuru yapacaklar yada e-Devlet kanalı üzerinden online başvuru yapılacak. Başvuruların nasıl yapılacağına dair kurum detaylı açıklamalara kılavuzda yer verdi.